Canlı Performans ve Konser Kayıtları

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Merhaba arkadaşlar,
Benim gibi müzik dinlemeyi seven arkadaşlar için dinlemeye&izlemeye doyamadığım konser full kayıtlarını aklıma geldikçe bu başlık altında paylaşacağım. Sizlerin de bu konuda desteklerini bekliyorum. :)

İlk olarak en sevilen Ortaçgil şarkılarının seslendirildiği 'Kadın Sesi Değmiş Şarkılar' projesini sizlerle paylaşıyorum. Jehan Barbur, Birsen Tezer ve Ceylan Ertem bu projede Bülent Ortaçgil'e eşlik etti. Birkaç senelik bi proje ama dinlemeye doyamıyorum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yakın geçmişimizde İstanbul Hayal Kahvesi'nde canlı kaydedilen İstanbul Kafası Konserleri'nin Duman'lı videosu yeni yüklenmiş, Henüz izlemedim&dinlemedim. Ama güzel olduğuna eminim :)

Edit: İzledim, harika :)

Son düzenleme:

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Konser performansınjn güzel olma sebebi hücüm kanal kayıt yağıldığı içindir , o anki duyguyu aktardığı için güzel oluyor öyle pcde tek tek bütün enstürmanları kaydetmek bi yere kadar :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Konser performansınjn güzel olma sebebi hücüm kanal kayıt yağıldığı içindir , o anki duyguyu aktardığı için güzel oluyor öyle pcde tek tek bütün enstürmanları kaydetmek bi yere kadar :)

Aynen öyle, o yüzden ayrı bi başlık açtım. Hepsi birer hazine :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım