Chevrolet Impala ile Bir Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Behic

Profesör
8 Eyl 2016
119
109
1,085
Bursa, Eskişehir
Merhaba Arkadaşlar :)

1962 model Impala ile Eskişehir'e gitmem gerekti. Arabayı klip çekimine götürdük. (Bu arada Eskişehir de okuyorum.) Video çekmek aklımda yoktu ama kameramı yanımdan ayırmam ne hikmet ki asansöre girerken bile çekmişim :D

Tadımlık bir Impala videosu yaptım, kişisel kanalımda paylaşmak istedim. Klasik arabalara bayılıyorum ve bu forumda ki herkesin klasikleri sevdiğini düşünüyorum. Başlarda dış çekim yapmadım çünkü dışarısı zaten -200 derece falandı, bilenler bilir. Sonlarında baya egzoz sesi var bu arada :D

Bu aracı ve bir kaç daha araç var -73 Caprice Classic Direksiz, 56 Bel Air, 62 Impala- ileride kısa film tarzında güzel projelerim olacak bu araçlarla. Unutmayın bu video sadece tadımlık :) Video hakkında bir şey söylemek isterseniz eleştiriye dahi açığım. Araç hakkında sorularınız varsa da bildiklerimi size aktarabilirim.

İyi seyirler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım