Citroen Saxo 1.4i

huseyinulusoy

Asfalt Kurutucu
4 Ocak 2017
4
17
545
Merhabalar.
Ankara'dan 1998 model Citroen Saxo 1.4i. Aracı ilk sahibinden aldım, şu anda 40000 km'de. Hatasız.
Atiker marka sıralı sistem LPG yeni takıldı.
Şu an gayet memnunum. Yeni resimleri en kısa zamanda ekleyeceğim.
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg IMG_5865.JPG IMG_5866.JPG

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
saxolarda sürüş zevki yüksek, virajlarda ki tepkileri tıpkı bir Ford gibi. Aracınıza maşallah allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin temiz görünüyor

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Kötü amaçlı yaptığım birşey değildi onca konuda onca küfür ediliyor yıldızlı veya değil gülmek amaçlı yapılmış bi espriydi, kusura bakmayın.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hocam araç baya temiz duruyor hatta gördüğüm en temiz Saxo diyebilirim. Bu temizlikte olan bir aracın bence kesinlikle test gelmeli. Allah kaza bela vermesin. Burdan Cem Gelinoğlu'na selam yolluyorum :D:D. Yanlış anlamayın hocam size ithafen kesinlikle söylemiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,359
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Garaj başlığına da yazdım, pırıl pırıl araba. Keşke LPG işine girmeseydiniz. Hep söylerim, lpg parasını amorti eder etmez arabayı sattırır.

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Hocam araç baya temiz duruyor hatta gördüğüm en temiz Saxo diyebilirim. Bu temizlikte olan bir aracın bence kesinlikle test gelmeli. Allah kaza bela vermesin. Burdan Cem Gelinoğlu'na selam yolluyorum
:D:D. Yanlış anlamayın hocam size ithafen kesinlikle söylemiyorum.
Kardeşim aynı espriyi ben yaptım şikayet edilip ceza puanı aldım bilginize :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hocam araç baya temiz duruyor hatta gördüğüm en temiz Saxo diyebilirim. Bu temizlikte olan bir aracın bence kesinlikle test gelmeli. Allah kaza bela vermesin. Burdan Cem Gelinoğlu'na selam yolluyorum :D:D. Yanlış anlamayın hocam size ithafen kesinlikle söylemiyorum.
ceyhun net soyluyorum baslık sahıbı olsam ozel mesaj atıp baya farklı sekılde konusurdum. boyle vıdeo yu bu baslıgın ıcınde paylasıyorsun ama yanlıs anlamayın sıze ıthaf etmıyorum dıyorsun. ustelık baslıgı okusan benzer sekılde konusan arkadasın cektıgı tepkılerıde gorebılırdın. bu aracın sahıbı bu ne bıcım forum gelen gecen laf edıyor cocuk dolu burası ben bırdaha gelmem dese kaybeden bız olmazmıyız ? onemlı olan bu foruma ınsan kazandırmak degılmı. hakıkaten net sekılde soyluyorum yakıstıramadım sana. yasına ozellıkle vermıyorum cunku yasının cok ustunde bır olgunluga sahıpsın ıyısın ama su sekılde davranırsan baslık sahıbı de sana yagdırır yanı. kusura bakmada eger o cocuk dedıgı laf yuzunden ceza aldı ıse senınde alman gerek su konumda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,359
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
ceyhun net soyluyorum baslık sahıbı olsam ozel mesaj atıp baya farklı sekılde konusurdum. boyle vıdeo yu bu baslıgın ıcınde paylasıyorsun ama yanlıs anlamayın sıze ıthaf etmıyorum dıyorsun. ustelık baslıgı okusan benzer sekılde konusan arkadasın cektıgı tepkılerıde gorebılırdın. bu aracın sahıbı bu ne bıcım forum gelen gecen laf edıyor cocuk dolu burası ben bırdaha gelmem dese kaybeden bız olmazmıyız ? onemlı olan bu foruma ınsan kazandırmak degılmı. hakıkaten net sekılde soyluyorum yakıstıramadım sana. yasına ozellıkle vermıyorum cunku yasının cok ustunde bır olgunluga sahıpsın ıyısın ama su sekılde davranırsan baslık sahıbı de sana yagdırır yanı. kusura bakmada eger o cocuk dedıgı laf yuzunden ceza aldı ıse senınde alman gerek su konumda.
@gtepro Ceyhun kardeş anlık dalgınlıkla "Geyik Başlığı" ile karıştırdığını varsayıyorum :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ben kötü anlamda paylaşmadım ki sonuçta ve niyetimi de belirttim Onur abimizde kötü anlamda yapmadığını söylemiş ayrıca aracı çok beğendiğimi söyledim espiri mahiyetinde Vine olarak paylaşılan birşey olduğu için tepki çekmeyecegini düşündüm. Fakat özür dilerim :(. Ceza puanı alırım almam gerekiyorsa zevkle ki kendimi de şikayet ettim zaten.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben kötü anlamda paylaşmadım ki sonuçta ve niyetimi de belirttim Onur abimizde kötü anlamda yapmadığını söylemiş ayrıca aracı çok beğendiğimi söyledim espiri mahiyetinde Vine olarak paylaşılan birşey olduğu için tepki çekmeyecegini düşündüm. Fakat özür dilerim :(.
yanlıs anlama ben senı tanıyor ve bılıyorum sana ayrı sevgım var. bu baslık benım degıl sonucta baslık sahıbı uyarmıs zaten yapmayın dıye ustune bu tuzu bıberı olmus. gercı bundan sonra adam bırdaha foruma gırermı suphelı .valla onur abı de kusura bakmasın ama benım aracımın altına seksuel bır espırı yapılsa ben pısman ederdım yanı . adam severek arabasına bınıyor adam altına ne yazıyor. bunların ne yerı ne zamanı burası. goy goy muhabbetekı baska kısımda .

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
yanlıs anlama ben senı tanıyor ve bılıyorum sana ayrı sevgım var. bu baslık benım degıl sonucta baslık sahıbı uyarmıs zaten yapmayın dıye ustune bu tuzu bıberı olmus. gercı bundan sonra adam bırdaha foruma gırermı suphelı .valla onur abı de kusura bakmasın ama benım aracımın altına seksuel bır espırı yapılsa ben pısman ederdım yanı . adam severek arabasına bınıyor adam altına ne yazıyor. bunların ne yerı ne zamanı burası. goy goy muhabbetekı baska kısımda .
Zaten vana olan sevgi saygın şüphem yok abi yanlış anlama. Haklısın goy goyu başka yerde yapmalıyız :).

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım