KAPALI Civic fd6 vs fb7

umitoz

Ümit Öz
Elit Apaçi
9 May 2019
120
72
785
32
Marka
Honda
Arkadaşlar merhabalar cok kararsız kaldım 2011 model Premium civic sahibiyim 156 km oldu sizce 15 bin TL daha civarı verilip, 70 bin km eco elegance fb7 alınır mı??

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,684
2
9,600
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
FD6 2 sene kullandım.

Bir sedan için çok keyifli bir arabaydı.

En büyük sıkıntısı yol sesiydi. Onun dışında hafif sportif hissettiren bir araba isteyen için çok güzel seçim.

FB7, FD6'dan bence pek bir farkı yok, yani FD6'yı satıp, üstüne para verip yerine (bence) daha tipsiz bir araba olan FB7'ye binmek çok gereksiz bir aksiyon olur.

FC5 turbo hatcback versiyon dışında bence yine FD6'dan çok da farklı değil. Belki bir tık konfor artmıştır ama değmez bence.

Uzun lafın kısası, ben olsam FD6'da kalırdım. Ama daha hızlı, daha konforlu, daha sportif başka marka bir araba derseniz, alternatif çok var.

Kral hoş geldin kral :D Katılıyorum FD6 FB7 yorumuna ama FC5 bende bayağı ilerlemiş eskilerine göre yalıtım olsun konfor olsun :D

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
894
1,631
2,320
İst.
Marka
Ford
Kral hoş geldin kral :D Katılıyorum FD6 FB7 yorumuna ama FC5 bende bayağı ilerlemiş eskilerine göre yalıtım olsun konfor olsun :D
1.5 sene Civic RS’e bindim tamam araba çok yakışıklı, nispeten gidiyor, çukurlarda bam güm etmiyor ama yalıtım konusunda hala bir japon klasiği yol sesi lastik sesi hala geliyor neyse konu özüne dönersek atmosferik motorlarda civic fd6’da bırakacaktı fb7 ve fc5 kasaları atmo için yeterince ağır ve @stan Rahmi abininde dediği gibi “değmez”.

umitoz

Ümit Öz
Elit Apaçi
9 May 2019
120
72
785
32
Marka
Honda
FD6 2 sene kullandım.

Bir sedan için çok keyifli bir arabaydı.

En büyük sıkıntısı yol sesiydi. Onun dışında hafif sportif hissettiren bir araba isteyen için çok güzel seçim.

FB7, FD6'dan bence pek bir farkı yok, yani FD6'yı satıp, üstüne para verip yerine (bence) daha tipsiz bir araba olan FB7'ye binmek çok gereksiz bir aksiyon olur.

FC5 turbo hatcback versiyon dışında bence yine FD6'dan çok da farklı değil. Belki bir tık konfor artmıştır ama değmez bence.

Uzun lafın kısası, ben olsam FD6'da kalırdım. Ama daha hızlı, daha konforlu, daha sportif başka marka bir araba derseniz, alternatif çok var.
Yorumunuz icimdeki düşünceyle tamamen örtüşüyor vazgeçtim diyebilirim. Çok teşekkür ederim.

umitoz

Ümit Öz
Elit Apaçi
9 May 2019
120
72
785
32
Marka
Honda
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim.. Fb7 aradaki 20 bin TL'yi haketmiyor. Fc5 test sürüşü yaptim o da bana fd6 dan sonra performansı çok düşük hissettirdi. Sanırım başka markalara yonelecegim.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım