KAPALI Civic mi Corolla mı Accent mi? 50 Bin TL'ye Otomatik Araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MarioMan53

Senkromeççi
33
24
Marka
Yok
Arkadaşlar 50.000 TL Bütçe ile
Otomatik Araç Arıyordum.
3 Seçenek ile karşı karşıyayım

1.Seçenek Honda Civic 1.6 Otomatik Sedan
2.Seçenek Hyundai Accent Era 1.4 veya 1.6 otomatik
3.seçenek Toyota Corolla HB 1.6 Otomatik

Biraz daha bilgi verseydiniz karar verceğiniz 3 araç için :) atıyorum bu tüplüdür bunun kmsi budur gibi gibi :D

Accent era elenmeli bence. Era kullanıcıları kızmasınlar bana ama bana pek çekici gelmiyor benzinli-otomatik kombinasyonu. Bu üçlüden toyota alırdım ben olsam
Fıkrınız ıcın teşekkür ederim Era konusunda gayet memnun ınsanlar var güçlü atik araba olduğunu duydum ama görüşünüz benım ıcın önemliydi teşekkürler

Fıkrınız ıcın teşekkür ederim Era konusunda gayet memnun ınsanlar var güçlü atik araba olduğunu duydum ama görüşünüz benım ıcın önemliydi teşekkürler
1.4 pek atik değil, 1.6nın manuelini kullandım o gayet güzel gidiyordu otomatiği de fena değildir muhtemelen. 2005 avensis 1999 vectra ve 2010 1.4 era ile arka arkaya giderken yoldaki olağanüstü bozuklukta vectra ve avensis aşırı derecede sarsıldığında era tamamen dağılmıştı 110la giderken kendi etrafında 3 tur dönüp durmuştu arkadaşım. Tamam yol aşırı sıkıntılıydı hiçbirimiz tahmin etmiyorduk ama benim vectrada direksiyonu dümdüz tutmam yetmişken era şans eseri bir yere vurmadan, takla atmadan durabilmişti. Gereksiz yumuşak süspansiyonları var

kıyaslama derken km olara 150 bın altı olacak ama kullananlar ıcın performansı sağlamlığı olarak sordum

Bu konuda yardımcı olamıyorum kardeşim sana :) çünkü 3 araba söylemiş konuyu bırakıp gitmişsin 3 araçta bir birinden farklı , kullanım amaçlarını ne için sorduğunu ne beklediğinizi anlamadım , umuyorum diğer değerli otopark ailesi üyeleri anlayıp yardımcı olurlar

Bu konuda yardımcı olamıyorum kardeşim sana :) çünkü 3 araba söylemiş konuyu bırakıp gitmişsin 3 araçta bir birinden farklı , kullanım amaçlarını ne için sorduğunu ne beklediğinizi anlamadım , umuyorum diğer değerli otopark ailesi üyeleri anlayıp yardımcı olurlar
Kusura bakmayın acemiyim pek bır beklentım yok performans olara 5 kışılık bır aıleyız hız yapan bırı değılım sakın sürüş uzun ömürlü olması şanzımanın sıkıntı çıkarmaması gıbı standart konularda kıyas ıstıyorum

1.4 pek atik değil, 1.6nın manuelini kullandım o gayet güzel gidiyordu otomatiği de fena değildir muhtemelen. 2005 avensis 1999 vectra ve 2010 1.4 era ile arka arkaya giderken yoldaki olağanüstü bozuklukta vectra ve avensis aşırı derecede sarsıldığında era tamamen dağılmıştı 110la giderken kendi etrafında 3 tur dönüp durmuştu arkadaşım. Tamam yol aşırı sıkıntılıydı hiçbirimiz tahmin etmiyorduk ama benim vectrada direksiyonu dümdüz tutmam yetmişken era şans eseri bir yere vurmadan, takla atmadan durabilmişti. Gereksiz yumuşak süspansiyonları var
Geçmış olsun öncelikle bu kadar yumuşak olduğunu bılmıyordum teşekkürler

Civic ile Corolla'yı kıyaslarken Accent'in orada işi yok diye düşünüyorum. Blue eskilerine göre daha iyi ama 50 bine blue var mıdır bilgim yok. Corolla'nın temizi daha kolay bulunur ve servislerinde kıyaslanmayacak kadar kalite farkı var.
Temizini bulduktan sonra iki aracında üzeceğini düşünmüyorum.

Civic ile Corolla'yı kıyaslarken Accent'in orada işi yok diye düşünüyorum. Blue eskilerine göre daha iyi ama 50 bine blue var mıdır bilgim yok. Corolla'nın temizi daha kolay bulunur ve servislerinde kıyaslanmayacak kadar kalite farkı var.
Temizini bulduktan sonra iki aracında üzeceğini düşünmüyorum.
Corolla da hemfikir cok kişi var ama iç hacmi nasıldır çok az video var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...