civic rs ktuner yazılım heyecanı

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
civic'e toluen koymadan çekerseniz ikisini de stok olarak zahmet olacak:D
adam toluensiz yapamıyor, bak ne yaptı tolueni sadece Ankara'dan temin edebiliyor, Aksaray'da yaşıyor, burdan 30 litre toluen aldı bidonla, sonra onları gitti çalıştığı okulun laboratuvarına koydu, ihtiyaç oldukça 5 litrlik bidona koyup arabasına ekledi, durumu sen düşün :D

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
adam toluensiz yapamıyor, bak ne yaptı tolueni sadece Ankara'dan temin edebiliyor, Aksaray'da yaşıyor, burdan 30 litre toluen aldı bidonla, sonra onları gitti çalıştığı okulun laboratuvarına koydu, ihtiyaç oldukça 5 litrlik bidona koyup arabasına ekledi, durumu sen düşün :D
YÜRÜMÜYOR İŞTE YÜRÜMÜYOOOOOOOOOR :p :D neyse şaka yapıyorum iyi yapmış life is too short ;)

AcilStop

Elit Apaçi
3 Kas 2017
346
248
945
40
diğer arabada baya bi setup var yalnız.

Bu arada artık güzel bir civic rs vs 320i videosu çekicem, youtube da bi video açıyorum 3 fark atmış, diğerini açıyorum civic fark atmış.

ayrıca 150 lik dsg leon u olan bir arkadaş varsa Ankara'da, bi video çok çekmek istiyorum, stage 1 li 140 lık leon var, çok bişey ifade etmiyor.

Her iki araç stok halde olursa ve depolarında toulen olmazsa net olarak CVT ve ZF8 karşlaştırması da yapabiliriz.

Eğer araçları bulup 0-200, 50-200 ve 80-200 denemelerini ayrı ayrı yapabilirseniz birçok tartışma sona ermiş olur.

sleepingawake

Asfalt Kurutucu
22 Nis 2019
58
44
520
Marka
Honda
Hahahaha, ktuner dükkanı kapatıp kaçmış. Böylece Gökçe abi uluslararası dolandırılmış oldu ve yeni bir rekora imza attı cünuplukta :D
Ktuner ne zaman kapandı? Ben son 1 yıldır takipteyim hiç bir sorun yok.

Ve şu an ktuner aldım Amazon'dan kurdum. Araç çok farklı bir karaktere büründü. Eco Mod'ya iken factory tune ile standart daily drive olarak gidiyor düşük yakıtla.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım