KAPALI Cruze 2.0 dizel alınır mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Esco
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Esco

Davidphomi
Elit Apaçi
200
39
Marka
Suzuki
140 bin km de 2 parça boya dışında hatasız araç. Çok hoşuma gitti tam oynancak bi araç bu konuda ki korkum şu.Araç üretimden kalkmış galiba ilerde değeri çok düşer mi? Parçası opelle ortak diye biliyorum ilerde parça sıkıntısı olur mu?

bu araba alınırsa en az 2.0lt hacimle alınmalı zaten, çok ağır. Malum piyasa meselelerini, mtv'yi ve yakıtı dert etmezseniz pekala alınır.

bu araba alınırsa en az 2.0lt hacimle alınmalı zaten, çok ağır. Malum piyasa meselelerini, mtv'yi ve yakıtı dert etmezseniz pekala alınır.
Benzinli olsa yine yanaşmıycaktım 1400 kilo mu neymiş araç, opel astra j den ağır.Ama dizel olunca 163 hp baya iyi gidiyormuş, videolarına vs baktm. Hayırlısı arkadaş fiyatı ölüdrmeyip üste 19-20 verirse olucak gibi.

Benzinlileri yakıtı içiyor. Aşırı ağır bir araba (kimine göre "tank gibi işte" ama işin aslı öyle değil, ağırlık demek sağlamlık demek değil). Alıp kısa sürede satanlar biliyorum. Böyle bir aracın dizeli de az yakmayacaktır. Eğer Captiva'daki motor varsa, 4x4 payını falan çıkarınca sonuçta şehir içinde 9-10 lt civarı mazot tüketebilir ki bu da bence çok fazla böyle bir araba için. Alım fiyatı da uygun gelmedi bana, Cruze fiyatları bayağı düşmüştü 60 bine yakın bir para gidipte vermezdim.

Alırsanız parçayı düşünmeyin, GM olduğu için sorun yok diye biliyorum. Farı vs. gerektiğinde orijinalinin yanında yan sanayi olarak da bulabilirsiniz.

Benzinlileri yakıtı içiyor. Aşırı ağır bir araba (kimine göre "tank gibi işte" ama işin aslı öyle değil, ağırlık demek sağlamlık demek değil). Alıp kısa sürede satanlar biliyorum. Böyle bir aracın dizeli de az yakmayacaktır. Eğer Captiva'daki motor varsa, 4x4 payını falan çıkarınca sonuçta şehir içinde 9-10 lt civarı mazot tüketebilir ki bu da bence çok fazla böyle bir araba için. Alım fiyatı da uygun gelmedi bana, Cruze fiyatları bayağı düşmüştü 60 bine yakın bir para gidipte vermezdim.

Alırsanız parçayı düşünmeyin, GM olduğu için sorun yok diye biliyorum. Farı vs. gerektiğinde orijinalinin yanında yan sanayi olarak da bulabilirsiniz.
Captiva motoru değil farklı bi motor diye biliyorum. 9 lt vs beni üzmez böyle ni performansa 167 hp araç sonucta

Fiyatı konusunda 50 den başlıyor sahibinden de piyasasını hiç bilmiyorum bakalım bi pazarlık yapcaz

Captiva motoru değil farklı bi motor diye biliyorum. 9 lt vs beni üzmez böyle ni performansa 167 hp araç sonucta

Şimdi baktım. Cruze'da 3 farklı 2.0 dizel motor kullanılmış. Captiva ile aynı motora sahip olan var ama yazdığınız verilere bakılırsa Türkiye'ye gelen o değil. Verilere bakılırsa Türkiye'deki Cruze 2.0d ile ortak motoru olan araçlar şöyle:

• Alfa Romeo Giulietta (2010)
  • Alfa Romeo 159
  • 2014–2015 Chevrolet Cruze
  • Fiat Bravo
  • Fiat Doblò II
  • Fiat Ducato III
  • Fiat Freemont
  • Fiat Sedici
  • Fiat Croma II
  • Fiat Toro
  • Jeep Cherokee (KL)
  • Jeep Renegade
  • Lancia Delta III
  • Opel/Vauxhall Astra J (single and twin turbo)
  • Opel/Vauxhall Cascada (single and twin turbo)
  • Opel/Vauxhall Insignia (single and twin turbo)
  • Opel/Vauxhall Zafira Tourer (single and twin turbo)
  • Saab 9-5 (single and twin turbo)
  • Suzuki SX4
  • Jeep Compass
  • Tata Harrier
  • MG Hector

Araç sahibi arkadaş ile anlaşamadık zaten, gittim baktık araçlara.Benim aracıma pert kayıtlı bu ya dedi en başta :) airbag actıgını niye söylemedin dedi kaput cıkma dedi km orj değil dedi..Halbuki km yi alırken opel servisinde sorgulattım. Para parça toplamda 10bin tl hasr kayıtlı ama pert bi kaydı yok.Kaputta karbon fiber var diye attı tuttu, kısaca olmadı takas. Ama aklıma yazdım aracı satınca temiz denk gelirse düşünücem. HB araç baktım da opel astradan daha geniş hb var mı bi buffer koyuyorum bagaja bagajın yarısı iptal oluyor :)

Araç sahibi arkadaş ile anlaşamadık zaten, gittim baktık araçlara.Benim aracıma pert kayıtlı bu ya dedi en başta :) airbag actıgını niye söylemedin dedi kaput cıkma dedi km orj değil dedi..Halbuki km yi alırken opel servisinde sorgulattım. Para parça toplamda 10bin tl hasr kayıtlı ama pert bi kaydı yok.Kaputta karbon fiber var diye attı tuttu, kısaca olmadı takas. Ama aklıma yazdım aracı satınca temiz denk gelirse düşünücem. HB araç baktım da opel astradan daha geniş hb var mı bi buffer koyuyorum bagaja bagajın yarısı iptal oluyor :)
Airbag açtığını neden söylemediniz? Bir arabanın ya pert kaydı vardır, ya yoktur. Sorgudan bu net şekliyle çıkıyor zaten. Arabanın pert kaydı var demesi ilginçmiş.

Hayırlısı olsun. Siz once bir arabanızı satın, sonra bakin bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...