D Segmenti Sedan Favori Aracınız

D Segmenti Favoriniz

• Kullanılan toplam oy
    225

rossh

Profesör
6 Nis 2019
180
422
1,535
Isparta
Marka
Volkswagen
Mondeo demeden önce Mazdanın benim nazarımda yeri ayrı :) ama oyum Mondeo

Artılar:Konfor,yalıtım,tasarım,özgünlük,FİYAT :)

Eksiler:Bagaj hacmi, Arka yolcular için koltuk ısıtması menfezlerde dijital göster ve ayar çubuğu olsa fena olmazdı ,Koltuklarda baldır desteği olabilirdi,Adaptif hız sabitleyici tekno pakete dahil edilmeli, Bardak tutucularının üstünün kapanması fena olmazdı, Vatandaşların arabaya ön yargısı (-gardaş boşver gomford dsg pasat alak sana.)

Aklıma şimdilik bunlar geldi :)

Son düzenleme:

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
589
1,136
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Yeni 508 çok yılan duruyor. Henüz Türkiye'de göremedik ama 508'e oy verdim :D

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
göze hitap eden, sürüş zevki olarak kendime yakın hissettiğim marka Mazda ama gel gelelim ki ülkedeki durumu
Insignia : özellikle ikinci elde f/p oranı nefis
Mondeo: oyum bundan yana, tasarım keskinliği, konforu yanında süspansiyon sistemi ile tutuş limitleri, sürüş keyfi optimum bir arada. motor+şanzıman olarak mantıklı seçenek yok.
Superb: konfor ve boyutlar muazzam.
Passat : passat moruq açıklamaya gerek yok

Aliefedkn

Ali Efe Diken
Senkromeççi
13 Şub 2021
12
5
70
19
istanbul
Marka
Volkswagen
insignia da 1.6 yada 2.0 4 silindirli güzel bi şanzıman gelse tadından yenmez virajdan viraja at ama bu varyasyonda superb derim 508 de çok şık reno lar yol tutmuyor hacı çok enterasan

nıneleven

Profesör
9 Nis 2021
568
685
1,520
Tekirdağ
Marka
Porsche
D segmentte solu kapatıp gitmek istiyorum , ağır başlı bir tasarımı olsun istiyorum.

Superb 2013 kasasını seviyordum özellikle B sütunundaki havalandırmalar beni benden alıyordu. Yenileri Çin pazarı için aslında boş bir arabanın sadece uzatılmış hali gibi geliyor.

Oylar yine P A L A M U T 'a :) Passat😎

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım