Delirmece

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Açıkçası sonradan yapılan cihaz kaliteli olmalı yoksa hiç bir işlevi olmuyor. Şuan aktif olarak focus 2, passat b8 ve 2018 insignia kullanıyorum. Focus ta benden önce ki sahibi takmış, kablolama yamuk yumuk. ( Bu yaz kendim oturup komple yenileyeceğim. ) Focusta kamerayı sadece geri geri çıkarken geniş açılı kamerası ile gelen giden var mı diye bakmak için kullanıyorum. Geri kalan tamamen aynalar ile park ediyorum. Ama passat ve insignia da ki çok daha işlevsel ve kulanılabilirliği mümkün. Ama ben yine de aynalarla haşır neşir olmayı seviyorum. Bu arada ön park sensörü de epey işe yarar. Ve parkı geliştirmeniz için bence mobil olarak park oyunlari oynayın. Mantıken oturması için epey faydalı olduğunu düşünüyorum.
Park yapmaktaki sıkıntım cam film çektikten sonra ve akşam vakitlerinde oldu :) yoksa 12 yıldır ehliyetim var 4 yıldır kendi arabam var. Golf 7.5 multimedia ekranı Golf 7 'ye uygun olur mu ?

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Park yapmaktaki sıkıntım cam film çektikten sonra ve akşam vakitlerinde oldu :) yoksa 12 yıldır ehliyetim var 4 yıldır kendi arabam var. Golf 7.5 multimedia ekranı Golf 7 'ye uygun olur mu ?
Focusta cam filmi var yağmur ve gece zorluyor biraz ama ben kullana kullana alıştım. Multimedya konusunu @DuzboruDownpipe bilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım