Diecast almak istiyorum yardıma ihtiyacım var.

tahampower

Taha YILDIZ
Profesör
26 Mar 2020
50
163
1,060
Diyarbakır
Merhaba OTOPARK.COM ailesi. Son birkaç aydır diecast araba almak istiyorum. Belirli bir marka model takıntım yok ancak klasik modelleri de sevmiyorum. Ölçeği de 1/26'dan küçük olmamalı. Bütçe ise en fazla 280-300TL. Sarı sitede birkaç ilan buldum ama bireysel ilanlara güvenemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...black-1-24-olcek-welly-marka-845342911/detay/

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
863
2,005
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Bahsettiğiniz ölçeklerde modeller çok detaylı ve kaliteli olmuyor maalesef. Koleksiyonluk toplayacaksanız 1:43 öneririm.
İzmir'de, Hobby Toys Mami Oyuncak ve Lider Hobi Türker Kusav bu kişilerden alışveriş yapabilirsiniz güvenilirlerdir.

tahampower

Taha YILDIZ
Profesör
26 Mar 2020
50
163
1,060
Diyarbakır
Bahsettiğiniz ölçeklerde modeller çok detaylı ve kaliteli olmuyor maalesef. Koleksiyonluk toplayacaksanız 1:43 öneririm.
İzmir'de, Hobby Toys Mami Oyuncak ve Lider Hobi Türker Kusav bu kişilerden alışveriş yapabilirsiniz güvenilirlerdir.

koleksiyonluk değil keyfi amaçlı bi tane almak istiyorum. şu w222 hoşuma gitti sizce alınır mı? yardımınız için teşekkür ederim.

Ozi65

Ozan Ayışık
Senkromeççi
27 Eyl 2020
2
2
95
22
Van
Marka
Ford
Merhaba OTOPARK.COM ailesi. Son birkaç aydır diecast araba almak istiyorum. Belirli bir marka model takıntım yok ancak klasik modelleri de sevmiyorum. Ölçeği de 1/26'dan küçük olmamalı. Bütçe ise en fazla 280-300TL. Sarı sitede birkaç ilan buldum ama bireysel ilanlara güvenemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...black-1-24-olcek-welly-marka-845342911/detay/

Bu linklerdeki modelleri daha ucuza ve daha güvenilir bı şekilde Instagram dan alabilirsiniz Ofd Diecast bu konuda çok güvenilir ben de ordan alışveriş yapıyorum

ozanckl

Profesör
28 Nis 2019
202
1
306
1,385
31
Marka
Ford
Mami oyuncaktan daha önce alışveriş yaptım problem yaşamadım. Facebook üzerinden gruplara katılıp ordan da arabaları alabilirsiniz. Kişiler için alışveriş yapan arkadaşların referans verdikleri gruplar da mevcut.

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
455
1,064
2,695
Ankara
Marka
BMW
Facebook kullanıyorsanız özelden bir kaç grup vereyim. Hem satış hem de paylaşım gruplarımız var sadece diecast üzerine. İlgini çekecek modeller illaki karşınıza çıkacaktır.

Ben de ilk diecast alımlarıma 1:24 ölçek ile başladım ve 60 parça 1:24'üm oldu, sonra anladım ki bunlar beni tatmin etmiyor ve 1:18'e geçtim. Tüm 1:24'leri elden çıkaramadım ve bu yüzden bütçem hep kısıtlı kaldı. O yüzden başlangıç önemli, bir de unutmadan başlayınca devamı geliyor.

Bu ilanlar arasından ben 1:24 F30 335i Welly'yi seçerdim. Fiyatı da güzelmiş.

tahampower

Taha YILDIZ
Profesör
26 Mar 2020
50
163
1,060
Diyarbakır
Facebook kullanıyorsanız özelden bir kaç grup vereyim. Hem satış hem de paylaşım gruplarımız var sadece diecast üzerine. İlgini çekecek modeller illaki karşınıza çıkacaktır.

Ben de ilk diecast alımlarıma 1:24 ölçek ile başladım ve 60 parça 1:24'üm oldu, sonra anladım ki bunlar beni tatmin etmiyor ve 1:18'e geçtim. Tüm 1:24'leri elden çıkaramadım ve bu yüzden bütçem hep kısıtlı kaldı. O yüzden başlangıç önemli, bir de unutmadan başlayınca devamı geliyor.

Bu ilanlar arasından ben 1:24 F30 335i Welly'yi seçerdim. Fiyatı da güzelmiş.
facebook kullanıyorum. f30 zaten öncelikli tercihim ancak pek güvenemiyorum maalesef.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım