Dikkat!!! Aracınızı bu kadından uzak tutun. Dikiz Aynasını Kırıyor

comma06

Senkromeççi
12 Ocak 2019
10
6
70
Park halindeki arabanın dikiz aynasına saldırıp kıran bu kadına maalesef ulaşamadık. Siz siz olun, bu kadını tanıyorsanız arabanızdan uzak tutun. Bir diğer sitede de beyaz bir arabaya vurduğunu söyledi sitenin güvenlikleri.

Paylaşın, başkasının da canı yanmasın :(

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Park halindeki arabanın dikiz aynasına saldırıp kıran bu kadına maalesef ulaşamadık. Siz siz olun, bu kadını tanıyorsanız arabanızdan uzak tutun. Bir diğer sitede de beyaz bir arabaya vurduğunu söyledi sitenin güvenlikleri.

Paylaşın, başkasının da canı yanmasın :(
Burası neresi tam olarak? Bizim aracın da aynası kırılmış... kapalıyken biri açınca son dişli cort ayna açılırken tam tur dönüyor nerdeyse artık :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
En az 800-1000 lira zararda araç sahibi. Hele bir de katlanır, ısıtmalı, yer aydınlatmalı falan ayna olursa çık 1000 liranın üstüne.. Kadının o araç sahibiyle mi sorunu var yoksa her arabaya bunu yapacak kadar manyak mı onu anlayamadım.

comma06

Senkromeççi
12 Ocak 2019
10
6
70
Burası neresi tam olarak? Bizim aracın da aynası kırılmış... kapalıyken biri açınca son dişli cort ayna açılırken tam tur dönüyor nerdeyse artık :D
Ankara Etimesgut ilçesinde, Ahi Mesud Muhiti... Festival alanına yakın

İyiki bizimki kapalı garajda duruyor.
Bence de iyi ki. Hem kar kış kıyamette, hem yazın sıcağında, hem de insanın böyle manyağında tam koruma sağlar :)

Valla bizimki de kapalıda ama market için durunca bile olabilir bu mevzu. Kapalı garajla bitiyor sanıyordum eskiden ama maalesef :(
Bu da kesinlikle katıldığım bir yorum. Böylesine her an her yerde denk gelinebilir. Umarım bir tanıdık çıkar da rezil olur...

En az 800-1000 lira zararda araç sahibi. Hele bir de katlanır, ısıtmalı, yer aydınlatmalı falan ayna olursa çık 1000 liranın üstüne.. Kadının o araç sahibiyle mi sorunu var yoksa her arabaya bunu yapacak kadar manyak mı onu anlayamadım.
Bin liranın üstünde masraf. Kesinlikle tanıdık değil, keşke öyle olsa en azından sebep-sonuç ilişkisi kurulurdu. Yoldan geçen birisi. Bahsettiğim gibi bir alt sitede başka bir arabaya daha vurmuş. Kesinlikle bir sorunu var aklıyla.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bin liranın üstünde masraf. Kesinlikle tanıdık değil, keşke öyle olsa en azından sebep-sonuç ilişkisi kurulurdu. Yoldan geçen birisi. Bahsettiğim gibi bir alt sitede başka bir arabaya daha vurmuş. Kesinlikle bir sorunu var aklıyla.
O halde kadının yaptığı normal bir insanın yapacağı bir şey değil. Hem kadına hem araç sahiplerinin zararına üzüldüm. İnşaallah kadın da tez zamanda sorunlarından kurtulur, araç sahiplerinin de bir daha başına buna benzer olaylar gelmez.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Sorunu olan gitsin kendini assın, milletin malından ne istiyor ? Yerden yere vuracaksın bir kere bak bir daha yerdeki çakıl taşına bile tekme atacak cesaret buluyor mu ?

comma06

Senkromeççi
12 Ocak 2019
10
6
70
Sorun da burda işte. Bu kadın bunu yaparken denk gelsen ve sen de arabanın aynasına yaptığının aynısını, bunun koluna yapsan... Aynayı kırdığı gibi tutup o aynayı kıran kolunu kırsan, bunu adam yerine koyarlar ve suçlu sen olursun. İyi ki karşılaşmamışız o an. Çünkü gerçekten insan sinirine hakim olamaz ve sonra da suçlu sen olursun.

comma06

Senkromeççi
12 Ocak 2019
10
6
70
Sorunu olan gitsin kendini assın, milletin malından ne istiyor ? Yerden yere vuracaksın bir kere bak bir daha yerdeki çakıl taşına bile tekme atacak cesaret buluyor mu ?
Sinirin milletin malından çıkaran malların da başına elbet benzeri gelir. Ettiğini bulsun diyoruz ne diyelim.

comma06

Senkromeççi
12 Ocak 2019
10
6
70
O halde kadının yaptığı normal bir insanın yapacağı bir şey değil. Hem kadına hem araç sahiplerinin zararına üzüldüm. İnşaallah kadın da tez zamanda sorunlarından kurtulur, araç sahiplerinin de bir daha başına buna benzer olaylar gelmez.
Arabanın aynasını kırması, o kadının sorunundan kurtulmasına vesile olamaz. O nedenle kadına üzüldüm diyemeyeceğim.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Arabanın aynasını kırması, o kadının sorunundan kurtulmasına vesile olamaz. O nedenle kadına üzüldüm diyemeyeceğim.
Her insanın merhamet duygusu ve empati anlayışı aynı düzeyde olamayacağı için hisler de farklı olabiliyor tabii ki. Düşmez kalkmaz bir Allah'tır. Yarın öbür gün aynı davranışı yapacak kadar ayağa düşen, akli dengesini kaybeden yahut sağlıklı düşünen biri olsa bile kıskançlıktan, hasetten, kötü kalplilikten bu işi yapan kişi ben veya bir başkası da olabilir. O sebeple her iki tarafın da zararına üzülmüş bulunmaktayım.

comma06

Senkromeççi
12 Ocak 2019
10
6
70
Tekrar diyorum, problemi neyse, gitsin o kişi ile halletsin... Park halinde duran bir aracın dikiz aynasını kırmak problem çözümü değildir. Madem tasavvufi bakıyorsunuz, ben de diyorum ki, Ahirette ciddi ciddi vereceği bir hesap oluştu şuan. Bakalım bunun hesabını orada nasıl verecek.
İnan onun durumu beni hiç ilgilendirmiyor. Ve polisler bulsaydı, son kuruşuna kadar da alırdık o arabanın masrafını.

comma06

Senkromeççi
12 Ocak 2019
10
6
70
Arabanın dikiz aynası için servisler 1500-2000 lira arasında fiyat verdiler... Durduk yere...

Stargazer

Profesör
10 Eyl 2016
109
101
1,085
Istanbul
Tekrar diyorum, problemi neyse, gitsin o kişi ile halletsin... Park halinde duran bir aracın dikiz aynasını kırmak problem çözümü değildir. Madem tasavvufi bakıyorsunuz, ben de diyorum ki, Ahirette ciddi ciddi vereceği bir hesap oluştu şuan. Bakalım bunun hesabını orada nasıl verecek.
İnan onun durumu beni hiç ilgilendirmiyor. Ve polisler bulsaydı, son kuruşuna kadar da alırdık o arabanın masrafını.
Ahiret işleri öyle mi ya?
Mala mülke zarar verince şişliyorlar da, bencilliğe ödül mü veriyorlar?
Şu memleketin geldiği hal çok acı. He anam ahirette çok pis olacak o ablanın sonu.

comma06

Senkromeççi
12 Ocak 2019
10
6
70
Bencillik demiş... Valla bravo. He anam he!
Arabanın kırılan dikiz aynasının hesabını bu dünyada alamadım, ahirete kaldı hesabı anlamında yazdığım yazıdan bencillik çıkaran zihniyet... Hakikatten memleketin geldiği hal çok ama çok acı. Sadece o "yaratığın" sonu değil, buna çanak tutanların sonu da benzer olacak zannımca.
Ahiret işleri böyle ya!

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım