KAPALI Discovery mi Velar mı ? 900 Bin TL'ye Araç Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umitoz

Ümit Öz
Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
48
Marka
Honda
Ben 900bin lirası olan birine akıl veremem kb
Niyetim akıl almaktan ziyade, değerli arkadaşların fikirlerini ve yorumlarını öğrenmek. Zaten aldıktan sonra yüz kişi ya o paraya şunu alsaydın diyecek 😊

umitoz

Ümit Öz
Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
48
Marka
Honda
Merhaba, XC90'ı yeniden almamanızın sebepleri aracın sahip olduğu eksikler mi ? Eksiklerini, sorunlarını ve rakip araçlarda görüp XC90'da göremediklerinizi yazarsanız çok güzel olur :)
Xc90'ı 100 bin km kullandık hiç bir konuda hiç bir anlamda rakiplerinden eksiği yada kusuru yoktu kesinlikle harika bir araç ama yeni bi şeylere binme hevesinden dolayı Range Rover kalitesini deneyimlemek niyetindeyiz. Xc90 her anlamda çok güzel bir araçtır 😊

umitoz

Ümit Öz
Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
48
Marka
Honda
Büyük korkum kronik motor ariza dedikoduları ama garantili ve düşük km (max 5bin) olduktan sonra sorun çıkmayacağını ümit ediyoruz. 2.0 cc motorda sorun çıkmadığı söyleniyor.

umitoz

Ümit Öz
Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
48
Marka
Honda

umitoz

Ümit Öz
Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
48
Marka
Honda
Sinan bey'de Velar'ı beğendiğini söyledi. Motor dedikodularından çekinerek sıfır mantıklı geldi ve siyah r dynamic versiyonunu aldık Allah kaza bela vermesin 😊 herkese değerli yorumları için teşekkür ederim.. İsteyen olursa görseller paylaşabilirim.. Zamanla değerlendirme yaparız hep beraber 😊😊

Berkin

Berkin Kayalar
Panpa
Yönetici
Admin
Beğeni Puanı
7,360
Marka
Honda
Sinan bey'de Velar'ı beğendiğini söyledi. Motor dedikodularından çekinerek sıfır mantıklı geldi ve siyah r dynamic versiyonunu aldık Allah kaza bela vermesin 😊 herkese değerli yorumları için teşekkür ederim.. İsteyen olursa görseller paylaşabilirim.. Zamanla değerlendirme yaparız hep beraber 😊😊
Hayırlı uğurlu olsun, konuyu kilitliyorum. Mutlaka Garaj bölümünde aracınızı tanıtmanızı bekleriz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...