Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
ABD pazarında Rogue adı ile satılan Nissan X-Trail, 6 yıl sonra tamamen yenilerek karşımıza çıktı.
Yeni Nissan Juke modelinden izler taşıyan yeni Nissan X-Trail, yeni Mitsubishi Outlander’ın üretileceği, yeni platform ile karşımıza çıktı. Yeni Nissan X-Trail’ın ön tarafında baktığımızda Qashqai modelinden tanıdığımız büyük V-Motion ön ızgara ve bölünmüş far tasarımı bizleri karşılıyor. Ayrıca LED gündüz farları ve alt taraftaki dikey hava girişleri’de oldukça dikkat çekiyor. Köşeli fark tasarımı ile Juke modeline’de yeni Nissan X-Trail oldukça benziyor.
Nissan’nın yeni CMF-C/D platformu üzerine geliştirilen Nissan X-Trail, eski nesline göre 35 mm daha kısa ve 5 mm daha alçak bir gövde yapısı ile karşımıza çıkmış durumda. Nissan yeni X-Trail’in bu boyut değişimine rağmen daha geniş bir iç mekanının olduğunu da iddia ediyor....

Okumaya devam et...

Şahinata

Şahin Tandoğan
Takipçi
23 Haz 2020
2
1
20
22
Ankara
Marka
Yok
Görünüşünü hiç beğenmedim , Nissan Suvlarında estetik değil, Amerikan Pickuplarını andırıyo.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım