Double teyp tavsiye

Canbjk

Can demir
Takipçi
12 Ara 2019
1
0
10
35
Istanbul
Marka
Kia
Arkadaslar merhaba. Çıkma kafa double teyp taktırmayı düşünüyorum max 1500-2000 tl arası. Sony pioneer jvc vs. şarkı geçişleri goruntu kalitesi vs. Hangi modeli önerirsiniz ? Yorumlarinizi bekliyorum.

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Bende uygun fiyat performans bi double teyp arıyorum jameson markanın var bi 300 tl civarında ama iyi midir bilmiyorum bende tavsiyelere açığım :)

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Bende uygun fiyat performans bi double teyp arıyorum jameson markanın var bi 300 tl civarında ama iyi midir bilmiyorum bende tavsiyelere açığım :)
2004 fiesta için aldım taktırdım beklediğimden çok daha iyi çıktı orijinal hoparlörlerle bile iyi geri görüş kamerası mirrorlink de hayatı çok kolaylaştırıyordu

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
2004 fiesta için aldım taktırdım beklediğimden çok daha iyi çıktı orijinal hoparlörlerle bile iyi geri görüş kamerası mirrorlink de hayatı çok kolaylaştırıyordu
Hangi modeli aldınız bende bakıyım bi ona ya benm için mp4 yani video oynatması önemli değil izlemem zaten ama eşim için geri görüş kamerası olması iyi olur. Şuan pionerın düz teyibini mi yoksa double bi teyp mi alsam diye düşünüyorum

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Hangi modeli aldınız bende bakıyım bi ona ya benm için mp4 yani video oynatması önemli değil izlemem zaten ama eşim için geri görüş kamerası olması iyi olur. Şuan pionerın düz teyibini mi yoksa double bi teyp mi alsam diye düşünüyorum
Ben istanbul da trafikte kullanıyordum film izleme olayı iyi oluyor genelde tek olmuyorum araba da mirrolink de iyi oluyor bağlayıp tv izliyoruz geri görüş de iyi oluyor 1 cm ye kadar yaklaşabiliyorum olmasa tek başına girmek zor oluyor park sensoru de 10 cm kala sabit ötüyor dokunmatikte kötü değil.Gelelim eksilerine ekran kapalı olsa da sürekli açık olduğu için altta 4 gün de akü bitiriyor sıkıntı olmuyor ama bu her gün kullanınca araba yatacağı zaman da sigortayı çıkartıyorum.Ses kalitesi yeterli bence ama tabi bir pioneer değil açıkçası pioneer tek artisi ses kalitesi onun dışında double daha iyi bence ben memnunum black Friday den 320 tl ye almıştım 80 tl de montaj vermiştim.

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Ben istanbul da trafikte kullanıyordum film izleme olayı iyi oluyor genelde tek olmuyorum araba da mirrolink de iyi oluyor bağlayıp tv izliyoruz geri görüş de iyi oluyor 1 cm ye kadar yaklaşabiliyorum olmasa tek başına girmek zor oluyor park sensoru de 10 cm kala sabit ötüyor dokunmatikte kötü değil.Gelelim eksilerine ekran kapalı olsa da sürekli açık olduğu için altta 4 gün de akü bitiriyor sıkıntı olmuyor ama bu her gün kullanınca araba yatacağı zaman da sigortayı çıkartıyorum.Ses kalitesi yeterli bence ama tabi bir pioneer değil açıkçası pioneer tek artisi ses kalitesi onun dışında double daha iyi bence ben memnunum black Friday den 320 tl ye almıştım 80 tl de montaj vermiştim.
Modeli neydi acaba ? Jameson kaç kaç :D

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Bir ara bende iyice araştırmıştım.

Android işletim sistemli olanları kesinlikle önermiyorum. Android bu iş için yapılmış bir işletim sistemi değil. Ama öyle ama böyle zamanla yavaşlayıp ağırlaşacak.

Onun yerine kendine has bir işletim sistemi olan ama android auto ile apple carplay destekleyen bir double teyp daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Sony ve Pioneer'ın ürünleri günümüz standartlarını yakalıyor. Maalesef kaliteli olan bazı serileri Türkiye'ye pek talep olmadığı için getirmiyorlar. Dolayısıyla ilgili markaların sitelerine girip, veya e-ticaret sitelerinde satılan modelleri YouTube'a ayrı ayrı yazıp genel olarak her açıdan gözlemlemeniz (arayüzde kasma var mı, gerçekte görüldüğü gibi ekran kalitesi iyi mi) sizin için iyi olacaktır.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Carvocal markasına bakabilirsiniz. Dönüştürücü çerçeve gerektirmeyecek şekilde markaya modele özel uygun ürünleri var.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım