KAPALI DSG Tireme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Polo 1.2 tsı dsg var. Sanki D1'de tireme yapıyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu ? Yada ben otomobili fazla mı dinliyorum :D ?

cem

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
32
44
595
D1 konumunda gaza basınca titreme yapıyor gibime geldi. Bu şekilde.
Bence biraz fazla dinleyip, hissetmeye çalışıyorsunuz. Kavramada sorun olsa d1 den ziyade 2 den 3 e yada 3 ten 2 ye 2 den 1 e geçişlerde size baya hissettirir. Aa kesin gitmiş dersiniz. Benim tavsiyem biraz daha az dinleyerek sürün derim.

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Motor titreşimini şanzıman ile karıştırıyor olabilirsin. Ayrıca dik açılı bir yokuş olmadıkça d1 diye birşey yok :) saniyesinde d2...

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
haha alındın mı sen çocuğum yaa :) O yaşlarda yetiyor gibi gelir zaten. Eğitim psikolojisinde biz buna; "Ergen Benmerkezciliği" diyoruz.
Burda bilgi alışverişi yapıyoruz. Sohbet ediyoruz. Yaş olayını neden sorun ediyorsun ? Dalga geçmende senin zeka yaşında sıkıntı olduğunu gösteriyor zaten. @Berkinka hocam arkadaş müdale istiyor:)

fatihhyildiz

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
20
10
595
32
İstanbul
Burda bilgi alışverişi yapıyoruz. Sohbet ediyoruz. Yaş olayını neden sorun ediyorsun ? Dalga geçmende senin zeka yaşında sıkıntı olduğunu gösteriyor zaten. @Berkinka hocam arkadaş müdale istiyo
haddini bil çocuk! Ciddiye almadım ama ileriye gitme. Ne müdahalesi ne saçmalıyorsun. Ortada forum kuralları dışında bir durum mu var. He müdahele gerekiyorsa sana etmeli. her yazının altından bit yeniği gibi çıkman beni rahatsız ediyor mesela. 20 yıllık şoformüş gibi tavırlar daha ehliyetin yok. Sohbette kalır, forumda nesli tükenir dedim ama olmadı.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
haddini bil çocuk! Ciddiye almadım ama ileriye gitme. Ne müdahalesi ne saçmalıyorsun. Ortada forum kuralları dışında bir durum mu var. He müdahele gerekiyorsa sana etmeli. her yazının altından bit yeniği gibi çıkman beni rahatsız ediyor mesela. 20 yıllık şoformüş gibi tavırlar daha ehliyetin yok. Sohbette kalır, forumda nesli tükenir dedim ama olmadı.
Sanane kardeşim yorumlarımdan. Kuralların dışına çıkmadığım sürece istediğim gibi yazarım. Benim gibi başka insanlarda var burda. Sende git istediğin gibi yaz.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Haddini bil çocuk söyleminiz çok kaba olmuş. Burası özgür bir forum. Adam trollük yapmıyor, saygısızlık etmiyor neden yazmasın. Sadece fikrini belirtiyor. Ayrıca bu forumda yaş olayina da pek bakıldığıni düşünmüyorum. Bakılsaydı belkide samimi bir ortam olmazdı.

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Davranışlarınızdan kimin çocuk olduğunu anlayamadım, lakin tanımadığınız kişilerle daha *Düzgün* bir üslup ile konuşursanız kendim ve forumdaşlarım adına mutlu olurum. İyi forumlar...

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Büyüklerimiz akıl yaşta değil baştadır diye bir söz söylerlerdi ne kadar haklı olduklarını anlıyorum sizde küçük olabilir belki ehliyeti bile olmayabilir ama bir petrolhead olmak için bunlara gerek yok eğer kendinizden küçük birini yaşı ile ezmeye çalışıyorsanız bu sizin seviyesizliğinizi gösterir.

haha alındın mı sen çocuğum yaa :) O yaşlarda yetiyor gibi gelir zaten. Eğitim psikolojisinde biz buna; "Ergen Benmerkezciliği" diyoruz.

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
valla hocam burada 30 yaşında görünüp te aslında 15 yaşında olan bir çok takipçi vardır. @Mertcan'ın sevdiğim yanı adam yaşını ve durumunu her fırsatta belirtiyor. hatta imzasına bile yazmış liseli diye. bizde o yaşlarda forumlarda idik. şahsen ben sallardım şöyle araba sürerim böyle sürerim yaşım 30 evliyim vb. bence bu kadar yetişkin insanın bir arada olduğu bir forumda böyle cesaretli olması bile takdire şayan bir harekettir. keşke zamanında bende @Mertcan gibi olsaydım ama senin gibiler yüzünden olamamıştık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım