KAPALI DSG Tireme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Polo 1.2 tsı dsg var. Sanki D1'de tireme yapıyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu ? Yada ben otomobili fazla mı dinliyorum :D ?

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
valla hocam burada 30 yaşında görünüp te aslında 15 yaşında olan bir çok takipçi vardır. @Mertcan'ın sevdiğim yanı adam yaşını ve durumunu her fırsatta belirtiyor. hatta imzasına bile yazmış liseli diye. bizde o yaşlarda forumlarda idik. şahsen ben sallardım şöyle araba sürerim böyle sürerim yaşım 30 evliyim vb. bence bu kadar yetişkin insanın bir arada olduğu bir forumda böyle cesaretli olması bile takdire şayan bir harekettir. keşke zamanında bende @Mertcan gibi olsaydım ama senin gibiler yüzünden olamamıştık...
Sağolun hocam :) Yaş 16. Lise 3'e gidiyorum. Allah herkese uzun ömür versin. 17'ye az kaldı :) Her insanın farklı fikirleri olabilir. Forumlarda insanların saygı çerçevesinde tartışıp bilgi alışverişi yapması içindir. Bu tür insanlar neyseki burda tek tük. Ben ilk kez karşılaştım bu durumla. Daha önceden de bana her konuya mesaj yazıyorsun tarzından birşeyler söylemişti. Ahlak ve saygı çerçevesi içinde herkes istediğini yazmaktan çekinmesin.

fatihhyildiz

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
20
10
595
32
İstanbul
Benim takıldığım noktalardan biri şudur; Otopark ne der: Bilinçli Sürücünün Adresi. Daha devlet bile sürücü sıfatını vermemişken burada araçlarla ilgili EHLİYETSİZ şekilde kullanıp şöyle oldu böyle oldu demelerini yadırgıyorum. Hatta yanlış buluyorum. Ee sorarlar adama sürücü bile değil ne bilinçlisi diye.
@and eğer yanlış isem sen söyle. Buraların sahibi olarak.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Benim takıldığım noktalardan biri şudur; Otopark ne der: Bilinçli Sürücünün Adresi. Daha devlet bile sürücü sıfatını vermemişken burada araçlarla ilgili EHLİYETSİZ şekilde kullanıp şöyle oldu böyle oldu demelerini yadırgıyorum. Hatta yanlış buluyorum. Ee sorarlar adama sürücü bile değil ne bilinçlisi diye.
@and eğer yanlış isem sen söyle. Buraların sahibi olarak.

Bu konuyu açan arkadaşın ben çok müthiş sürücüyüm böyle gazlıyorum böyle yanlıyorum ama dsg titriyor ne yapmam gerekir gibi bir cümle kurduğunu hatırlamıyorum otomobil sever olabilmek için ehliyetin hatta araban olmasına bile gerek yok ve sırf ehliyeti yok diye kendinden 8 yaş küçük birini ezmek nedir peki?

fatihhyildiz

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
20
10
595
32
İstanbul
Bu konuyu açan arkadaşın ben çok müthiş sürücüyüm böyle gazlıyorum böyle yanlıyorum ama dsg titriyor ne yapmam gerekir gibi bir cümle kurduğunu hatırlamıyorum otomobil sever olabilmek için ehliyetin hatta araban olmasına bile gerek yok ve sırf ehliyeti yok diye kendinden 8 yaş küçük birini ezmek nedir peki?
Anlamıyorsunuz. Trafiğe çıkması bile hata bırakın gazlamayı vs. Ki o konu denk geldi ben genel bir gözlemin ardından belirttim. Berkay bey ben burada berkay bey ile ilgilinenin desem bu tavrım hoşunuza gider mi? Farkındaysanız o mesajdan sonra çığrından çıktı iş.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Anlamıyorsunuz. Trafiğe çıkması bile hata bırakın gazlamayı vs. Ki o konu denk geldi ben genel bir gözlemin ardından belirttim. Berkay bey ben burada berkay bey ile ilgilinenin desem bu tavrım hoşunuza gider mi? Farkındaysanız o mesajdan sonra çığrından çıktı iş.
Burada trafiğe çıkmaktan da bahsedilmiyor yalnız dikkatinizi çekelim ayrıca birini ezmeye çalışırsanız tepki görürsünüz bu çok normal bir durum

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Özel gününüzdesiniz sanırım. Fazla uzatmayalım, kimsenin kalbi kırılmasın.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Trafiğe çıkan kim aracı başkası sürüyordu. Konuştuklarımızı aktarıyorum. Uzatmaya gerek yok.

erkinakbudak

Asfalt Kurutucu
8 Eki 2016
24
12
595
85000 km 2010 model Golf 6 1.6 TDI DSG kullandık.57000 de kavrama değişti iyi niyet garantisinden o kadar.Başka bir sıkıntı çıkarmadı.Şuanki aracımız da Golf 7 1.6 TDI DSG.19200 küsür kmde.Şu ana kadar sorun çıkarmadı.Ama DSG sorun çıkarmıyo diyemeyiz.Babamın arkadaşının Jetta'sında 71 binde şanzıman komple değişti.
Yazık günah ya

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
DSG'li Polo alırken sırf DSG yüzünden uzatılmış garanti alan arkadaşım var.DSG dert gibi çok yorum okudum balata bitiyor kendi deliriyor vs gibi.Bİ garantiye göstermek lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım