Dünyanın en yakışıklı arabası alfa romeo 147

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,285
16,187
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Hocam bu araçlar gerçekten ürkütücü o zaman?
Biz trigeri kayışını değiştirip vermiştik sonra alan arkadaşımda 3 ay sonra triger kayışı patladı 19 bine benden almıştı 7 bin tl motora harcadı sonra değişen v kayışı patladı o benim açımdan çok utanç verici oldu çünkü arkadaşımla adanada buluştuğumuzda koptu ve adanads kayışını bulamadık(nerdeyse 3milyonluk şehir).sonra elektirik aksamını 3500 liraya komple yeniledi.ama dün konuştum abi değer ya diyor hala 250 bin km oldu ben hayatta satmam diyor.radyatöre giden boru patlamıştı bende ben 650 verip yaptırmıştım o bi daha patladı sonra onda antalya burdur yokuşunda.birde dönüş çapı çok yüksekti arabanın kamyon dönen yerden dönemezsiniz abartısız fenadır o sırada kaldırıma çıkıyım derken süspansiyon dirseği mi ne onu kırmıştı :). İşin ilginç yanı o hayatta satmam diyor ben o kadar şey yaşadım bi daha mı alsam diyorum

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Biz trigeri kayışını değiştirip vermiştik sonra alan arkadaşımda 3 ay sonra triger kayışı patladı 19 bine benden almıştı 7 bin tl motora harcadı sonra değişen v kayışı patladı o benim açımdan çok utanç verici oldu çünkü arkadaşımla adanada buluştuğumuzda koptu ve adanads kayışını bulamadık(nerdeyse 3milyonluk şehir).sonra elektirik aksamını 3500 liraya komple yeniledi.ama dün konuştum abi değer ya diyor hala 250 bin km oldu ben hayatta satmam diyor.radyatöre giden boru patlamıştı bende ben 650 verip yaptırmıştım o bi daha patladı sonra onda antalya burdur yokuşunda.birde dönüş çapı çok yüksekti arabanın kamyon dönen yerden dönemezsiniz abartısız fenadır o sırada kaldırıma çıkıyım derken süspansiyon dirseği mi ne onu kırmıştı :). İşin ilginç yanı o hayatta satmam diyor ben o kadar şey yaşadım bi daha mı alsam diyorum

dönüş çapı çok kötü, ama direksiyon hassasiyeti ve keskinliği çok güzel :)

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,285
16,187
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Turklerin klasik ozelligi kanka o. Satana kadar efsane satistan sonra ondan kotusu yok klasik
Kendimi bu genellemenin tamamen tersinde tutuyorum.garaj bölümünde tanıttığım bu hariç diğer sahip olduğum tüm arabaları kötüledim ama bunda o kadar sorun yaşamama rağmen hala severim.mesela sıfır dsgli polom var yolda bırakırsa diye korkudan sevmiyorum ama alfada o kadar yolda kaldım hala severim :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Kendimi bu genellemenin tamamen tersinde tutuyorum.garaj bölümünde tanıttığım bu hariç diğer sahip olduğum tüm arabaları kötüledim ama bunda o kadar sorun yaşamama rağmen hala severim.mesela sıfır dsgli polom var yolda bırakırsa diye korkudan sevmiyorum ama alfada o kadar yolda kaldım hala severim :)
Lafim size degil aman hocam siz direk kotu ozelliklerini soylemissiniz zaten :)

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
tipik italyan fiat punto altyapısı mı var bunda
tamamen kendi alt yapısı :D hatta bu altyapıda bir de Fiat stilo ürettiler diye biliyorum. Tabi stilo biraz daha Alman otomobili tarzına yakındır. Alfa gibi sıcak italyan değildir. Daha soğuk Alman mühendisliğine yakındır. Ama Stilo'nun sürüşü de yine italyan hisleri veriyordu tabii :D

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,288
1
9,438
4,970
kocaeli
Araç 35 plaka ise İzmit'te görmüş olabilirim . Tamamen aynısıydı .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,285
16,187
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Bu arada eskiden ne kadardı yapmıştık ya bu araba 2003 yılında 44 bin liraya alınmış

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
"Bir insan arabasını neden sever çünkü ona sahiptir de ondan.Eğer sen dünyanın en güzel arabasını sevmezsen o dünyanın en güzel arabası değildir." Bu filmi hatırlayan var mı ?

Şaka bir yana sana hayırlı olsun demek için girdim siteye belli ki çok mutlusun,ben de araba söz konusu olunca böyle çocuklar gibi mutlu olabilen bir insanım.Güle güle doya doya bin kardeşim hayırlı uğurlu olsun.

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,855
26,186
5,720
Ankara
Marka
Skoda
"Bir insan arabasını neden sever çünkü ona sahiptir de ondan.Eğer sen dünyanın en güzel arabasını sevmezsen o dünyanın en güzel arabası değildir." Bu filmi hatırlayan var mı ?

Şaka bir yana sana hayırlı olsun demek için girdim siteye belli ki çok mutlusun,ben de araba söz konusu olunca böyle çocuklar gibi mutlu olabilen bir insanım.Güle güle doya doya bin kardeşim hayırlı uğurlu olsun.
Eski arabası malesef :)

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım