ECO-G ile sonradan LPG arasındaki farklar

Carsever

GGUNES
Profesör
Beğeni puanı
93
Arkadaşlar fabrikasyon LPGli araç seçeneği çok fazla olmadığı için birçok kullanıcı, benzinli bir araç alıp sonradan LPG dönüşümü yaptırabiliyor.

Ancak fabrikasyon LPGli versiyonu da bulunan Duster'ın, LPGsiz versiyonuna göre bir takım avantajları bulunuyor.

İşte Duster ECO-G'nin sonradan LPG dönüşümlü araca göre avantajları

Not: Bu konuyu LPG montaj firmaları sevmeyebilir, ancak aksini iddia edemezler.

MesutC.

Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
29
Marka
Renault
Hepsine katılıyorum da dış tabandaki hortum ve kabloların koruyucu muhafaza içerisinde olmasını tam anlayamadım. LPG hortumu ayrı bir bölümden mi geçiyor yoksa dışarıda montaj yapılmış gibi fakat hortumun etrafında koruyucu polimer kılıf mı var? Dusterı anlattığınız konuda gördüğüm kadarı ile aracın altında komple koruma var.

2017 yılında LPG li aracım muayeneden kalmıştı ve hortumun gözükmesini istiyorlardı. Hortumun etrafındaki plastik korumayı sanayide söktürmüştüm. Hala tam anlam veremesem de muayenede bu konuda değişiklik var mı acaba?

Carsever

GGUNES
Profesör
Beğeni puanı
93
Hepsine katılıyorum da dış tabandaki hortum ve kabloların koruyucu muhafaza içerisinde olmasını tam anlayamadım. LPG hortumu ayrı bir bölümden mi geçiyor yoksa dışarıda montaj yapılmış gibi fakat hortumun etrafında koruyucu polimer kılıf mı var? Dusterı anlattığınız konuda gördüğüm kadarı ile aracın altında komple koruma var.

2017 yılında LPG li aracım muayeneden kalmıştı ve hortumun gözükmesini istiyorlardı. Hortumun etrafındaki plastik korumayı sanayide söktürmüştüm. Hala tam anlam veremesem de muayenede bu konuda değişiklik var mı acaba?
Sökülebilir sac malzeme var.

At

Takipçi
Beta Programı
Beğeni puanı
16,223
Marka
Aston Martin
Bir hava filtresi nasıl 20 bin km dayanıyo ya

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
Beğeni puanı
20,894
Marka
Skoda
Çırpma yok hocam:)
1 yil veya 20bin kmde bir yetkili servis bakimi oluyor.
Prins VSİ2 Dİ kitte de 20binde filtre degisimi.
Valla bizim arabanın bakım aralığı da 20bin km. Espiri olsun diye dedim :D

AHU

Profesör
Destekçi
Beğeni puanı
1,135
Marka
Audi
Valla çıkarıp sudan geçirip sabunlayıp ve kurulayıp tekrar aynı filtreyi takanı dahi gördüm,bence mümkün :D