ECO-G ile sonradan LPG arasındaki farklar

Carsever

GGUNES
Profesör
1 Ocak 2017
71
108
1,060
Arkadaşlar fabrikasyon LPGli araç seçeneği çok fazla olmadığı için birçok kullanıcı, benzinli bir araç alıp sonradan LPG dönüşümü yaptırabiliyor.

Ancak fabrikasyon LPGli versiyonu da bulunan Duster'ın, LPGsiz versiyonuna göre bir takım avantajları bulunuyor.

İşte Duster ECO-G'nin sonradan LPG dönüşümlü araca göre avantajları

bvP5yn.jpg

Not: Bu konuyu LPG montaj firmaları sevmeyebilir, ancak aksini iddia edemezler.

MesutC.

Profesör
23 Şub 2019
50
1
39
1,020
istanbul
Marka
Renault
Hepsine katılıyorum da dış tabandaki hortum ve kabloların koruyucu muhafaza içerisinde olmasını tam anlayamadım. LPG hortumu ayrı bir bölümden mi geçiyor yoksa dışarıda montaj yapılmış gibi fakat hortumun etrafında koruyucu polimer kılıf mı var? Dusterı anlattığınız konuda gördüğüm kadarı ile aracın altında komple koruma var.

2017 yılında LPG li aracım muayeneden kalmıştı ve hortumun gözükmesini istiyorlardı. Hortumun etrafındaki plastik korumayı sanayide söktürmüştüm. Hala tam anlam veremesem de muayenede bu konuda değişiklik var mı acaba?

Carsever

GGUNES
Profesör
1 Ocak 2017
71
108
1,060
Hepsine katılıyorum da dış tabandaki hortum ve kabloların koruyucu muhafaza içerisinde olmasını tam anlayamadım. LPG hortumu ayrı bir bölümden mi geçiyor yoksa dışarıda montaj yapılmış gibi fakat hortumun etrafında koruyucu polimer kılıf mı var? Dusterı anlattığınız konuda gördüğüm kadarı ile aracın altında komple koruma var.

2017 yılında LPG li aracım muayeneden kalmıştı ve hortumun gözükmesini istiyorlardı. Hortumun etrafındaki plastik korumayı sanayide söktürmüştüm. Hala tam anlam veremesem de muayenede bu konuda değişiklik var mı acaba?
Sökülebilir sac malzeme var.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım