Edebiyat Odası

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
İnci Sözlüğün efsanelerinden bu hikaye. Bu hikaye yazıldıktan 1 hafta sonra silik yedim. Unutmamak elde değil :)
Okudun mu diye sorduğumda evet biliyorum diyen ilk insansın :)

hadi selametler ağalar. dağlar sizlere emanet..

erkin koray'lı geceler...

ben denizdeyim, su çok güzel gelsenize..

Bu son üç cümleden sonra ne kadar duygulandığımı anlatamam. 2 senedir arada girip acaba yeni bir şey yazdı mı ? diye bakıp dururum

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Sözlükte öyle cevherleri uçurdular ki ben silik yediklerini öğrendiğimde çok şaşırmıştım. "Nasıl ****************** oldum?" isimli hikayeyi hatırlar mısın sen? Üniversite yıllarını anlatırdı bi yazar. Ne zaman yazıldı tam hatırlamıyorum ama eski idi bayağı.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
İlk milli oluşunu anlatan sonra hayatına başka kızlar giren aşık falan olan yazar değil mi ?

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
İlk kez Emrah Serbes okudum. Tahmin ettiğimden iyi çıktı. Tavsiye edilir.

"Üzülme baba," dedim, "alt tarafı bir ev, alt tarafı beton parçası ya. Çalışır ederiz, yine alırız. Ben de çalışırım bundan sonra, söz, alırız bir ev daha." "Ona üzülmüyorum ki ben," dedi babam. "Her ay evin taksitini ödedik de ne oldu. Bak, uçup gitti elimizden balon gibi. Keşke seni ağlatmasaydık çocukken. Keşke sana o akülü arabayı alsaydık."

Emrah Serbes - Müptezeller tanıtım bültenidir.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
İncideki yazıyı okumaya ben de başladım sayenizde. Yazı bayağı iyi vesile oldunuz teşekkürler.:D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,451
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ben bu konuyu nasıl görmedim yahu :)) Kendi yazılarımdan şiirlerimden pek bişi kalmadı çoğunu mal gibi sildiğimden ama olanlardan ve başkalarının sevdiğim sözlerinden şiirlerinden ateşleyeyim her gün bi kaç tane :))

Şehirleri konuşturmayı seven bir deliyim ben. Sokaklarında huzurla dolaşamadığım ,denizine gülümseyerek bakamadığım şehri neden seveyim ki ? İstanbul güzel sözler söylemedi. 7 tepesi ayrı nefret, iki yakası da ayrı öfke bıraktı kalbimde. Beni yendi İstanbul.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Yalnızlık ömrüm boyunca tanımadığım bir yabancıydı onunla şimdilerde beraber
uyanıyoruz. Her yeni güne iki yalnız, şarkılar yazıyoruz... Yorgunuz.., Çok Yorgunuz...

Son düzenleme:

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Hatırlamam mı abi fatih portalakal okumaya başladığı anda kahkaha atıp sonunu getirdiğinde sandalyeden düşmüştüm

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,451
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Beni birgün unutacaksan, birgün bırakıp gideceksen boşuna yorma derdi, boş yere mağaramdan çıkarma beni.
Alışkanlıklarımı, özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna…

‪#‎Oğuz Atay‬

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım