Ehliyet Randevusuna Gitmemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Obsession

Profesör
28 Ara 2016
69
38
1,020
Antalya
Merhabalar, ufak bir sorum var, ehliyet dosyam elimde ve yoğunluktan dolayı 29 Mart'a anca randevu alabildim, kurstaki hocalarım dosyanın herşey için yeterli olduğunu, sadece harç ücreti yatırmam gerektiğini ve makbuzu almamı söyledi.

Buraya kadar sorun yok fakat martın sonuna doğru şehir dışına çıkmam gerekiyor Ve 29'una kadar döner miyim bilemiyorum. Bu durumda harç ücretini yatırmama rağmen randevu aldığım tarihte randevuya gitmezsem ve 1 2 ay sonrasına yeni randevu alsam sıkıntı olur mu ?

Herhangi bir dilekçe falan yazman gerekir mi ?

Bir de Antalya'da ikamet etmeme ve ikamet adresim burada olmasına rağmen Konya'da bu işlemleri yapabilir miyim ?

Teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
6-7 sene önce ehliyeti Denizlide sürücü kursuna giderek almıştım ama belgeyi Zonguldakta çıkarmıştım, sorun olmamıştı. Değişiklik olduğunu zannetmiyorum ama bi sorun yine de

HenLeys

Profesör
9 Eyl 2016
85
63
1,010
Başka ilde alabiliyorsunuz diye biliyorum. Bence ildışına gitmeden emniyete gidip bi deneyin randevuya bakmadan direk alıyorlar bazen sorarlarsa da böyle böyle dersiniz belki yardımcı olurlar.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Randevuyu gideceğiniz şehirden alabilirsiniz. O şehirde bulunacağınız tarihte boşluk varsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım