sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Bu ızgara mevzunu fazla abarttık bence :) 7 Serisinin ızgarasına da laf ettik ama şahsen kanlı canlı görünce o kadar da kötü durmuyordu

Yeni 7'de X7'de kötü. Panjur büyüdükçe kötülük seviyesi artıyor resmen. Üstteki 4 serisi ise tam bir ucube.
Bu da benim görüşüm. Nerede eski BMW tasarımları nerede bunlar.

• Üzgün
Tepkiler: dthhasan

ahmet.sahin

Profesör
11 Eyl 2016
85
55
1,010
28
Nazilli Elazığ Malatya Üçgeni
Marka
Renault
Yeni 7'de X7'de kötü. Panjur büyüdükçe kötülük seviyesi artıyor resmen. Üstteki 4 serisi ise tam bir ucube.
valla ben beğeniyorum. Haaa küçük olsaydı daha iyi olur muydu? Evet olurdu ama leş değil. Zaten tasarımcısı yeni jenerasyonun böyle olmayacağını 4 ile 8 arasındaki farkı anlamak için yapılığını söylemiş

ahmet.sahin

Profesör
11 Eyl 2016
85
55
1,010
28
Marka
Renault
ama şöyle de bi gerçek var: Her yeni çıkan kasada böyle beğenmemezlik oluyor ama 3 5 aya unutulup peynir ekmek gibi satılıyor. Yine aynı şeyler olacak bence

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
ama şöyle de bi gerçek var: Her yeni çıkan kasada böyle beğenmemezlik oluyor ama 3 5 aya unutulup peynir ekmek gibi satılıyor. Yine aynı şeyler olacak bence
Abartmadık :D Tasarıma alışmak başka, tasarımın kötü olması başka. O aracın ön kısmına bu ızgaralar çok büyük ve orantısız duruyor. 7, X7, X5 gibi modellerde iyi durabilir ama 4 serisi gibi diğerlerine göre küçük bir araçta kaba duruyor.

ahmet.sahin

Profesör
11 Eyl 2016
85
55
1,010
28
Marka
Renault
Abartmadık :D Tasarıma alışmak başka, tasarımın kötü olması başka. O aracın ön kısmına bu ızgaralar çok büyük ve orantısız duruyor. 7, X7, X5 gibi modellerde iyi durabilir ama 4 serisi gibi diğerlerine göre küçük bir araçta kaba duruyor.
siz de kendinize göre haklısınız :) Benim tasarım anlayışım forumun çoğunluğuna göre biraz farklı :) Bana o kadar kötü gelmedi meslea

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Geçmişteki gibi tasarımı tamamlayan bir faktör olsa, daralarak yüksek gelen bir burunda yer alsalar, uzun böbreklere kimse ses çıkarmaz. Ama tüm gövde, farlar vs. modern yayvan çizgilerle gelirken dikine uzatılan o orta böbrekler AT suratında kelebek gibi kalıyor. ¯\_(ツ)_/¯

1591574121899.png
1591574152460.png
1591574166173.png

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Paylaşıldımı bilmem ama hem E segmenti olup hem de bu kadar çirkin olabilmeyi başardığı için bir reno sever olarak paylaşmayı kendime borç bildim. Senin ben tipini seveyim heee akraba evliliği mamulü

renault-vel-satis-initiale-paris-silnik-f4rt-gaz-pruszkow-sprzedam-493954949.jpg

• Üzgün

ahmet.sahin

Profesör
11 Eyl 2016
85
55
1,010
28
Marka
Renault
Paylaşıldımı bilmem ama hem E segmenti olup hem de bu kadar çirkin olabilmeyi başardığı için bir reno sever olarak paylaşmayı kendime borç bildim. Senin ben tipini seveyim heee akraba evliliği mamulü

Ekli dosyayı görüntüle 26873
Klasik Fransız cinsliği :) İtalyan ve fransızların çok iyi tasarımları olduğu kadar böyle çok ilginç tasarımları da var

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

Ekli dosyayı görüntüle 26873
Benim hoşuma giden bir tasarım daha bu başlıkta yerden yere vuruldu :')
Multipla, C6, Meriva, Roomster, BMW Isetta, şimdi de Vel Satis... Valla güzel bence ya çoğyükleniyonuz😅

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Benim hoşuma giden bir tasarım daha bu başlıkta yerden yere vuruldu :')
Multipla, C6, Meriva, Roomster, BMW Isetta, şimdi de Vel Satis... Valla güzel bence ya çoğyükleniyonuz😅
Yok valla E segment değilde C segment olsa deneysel bir tasarım der kalite hatrına sineye çekilirde aynı yıllardaki E segment rakipleriyle yan yana koyunca yokmu bir bidon benzin diyeceğim geliyor. Göreceli tabi ben sevemedim :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım