KAPALI EN FAZLA 95 BİNE SUV YADA SEDAN ÖNERİ YARDIM LÜTFEN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HarleyQuinn

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
6
0
585
Aile arabası bakıyoruz dizel otomatik şart annem için önerilerinizi bekliyoruz suvda olur sedan da olur pickup ta olabilir duruma bağlı önerilerinizi bekliyorum 5 kişilik bi aileyiz geniş olursa sevinirim :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,256
45,861
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Pick up bakacaksanız ve aile de binecekse o segmentte yeni nissan navara'dan başkası olmaz. Arkada 5 kollu tam bağımsız multilink süspansiyonu var. Diğer pick up'larda arkada oturanlar seke seke giderken, bunda hemen hemen binek araca yakın bir konforla ilerler. Yol tutuşa büyük katkısı olur, direksiyon kontrolünü kolaylaştırır. Aile kullanıma uygun tek pick up şuan için navara..

HarleyQuinn

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
6
0
585
Teşekkürler pick up fazla düşünmüyoruz açıkçası ama bakıcam ilanlara bağlı olduğu için sedan yada suv önerirseniz sevinirim teşekkürler yorumlar için

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,256
45,861
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sıfır olarak yeni astra k hatchback modelinin arka ve ön diz mesafesi gerçekten geniş, hatchback olduğuna bakmamak lazım. Octavia zaten genişlik konusunda eli çok kuvvetli. Yeni megane sedan gelmek üzere sanırım onun da arkası geniş olacaktır. Sıfır olarak bunlar işinizi görecektir. Hepsinin de dizel otomatik seçeneği mevcut. İkinci el'e bakarsanız zaten d segment sizin için biçilmiş kaftan olur. 95 bin liraya ikinci el d segment güzel, temiz araçlar bulunabilir onda da superb öneririm.

renegallimard

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
59
50
970
pick-up yazılmış zaten, navara..

suv istiyorsan tucson veya qashqai senin için en iyi alternatifler..

sedan için de superb yine aynı şekilde önerilmiş zaten..

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,066
3
15,354
5,720
27
Istanbul
Marka
Honda
Konu yanlış yerdeydi, Otomobil Seçimine taşındı. İlan (Alım-Satım) bölümü sadece ikinci el ilanların açılması ve paylaşılması için.

HarleyQuinn

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
6
0
585
Ford kuganın yeni kasası çıkacağı için ona bakma istiyoruz öneriler için teşekkürler yada 2017 model Renault Sedan çıkıyo çok hoşumuza gitti onuda alabiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım