En iyi akaryakıt şirketi hangisi?

En kaliteli yakıt veren sizce hangisi?

• Opet

• BP

• Shell

• Aytemiz

• Petrol Ofisi

• Total

• Sunpet

• Lukoil

• Kadoil

• Alpet

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Tercih ettiğiniz, fark hissettiğiniz, yakıt kalitesinin yüksek olduğunu düşündüğünüz firma hangisi?

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Ben bp yi tercih ediyorum bayilerden biri bize yüzde 5 indirimli veriyor mazottan ucuz oluyor nerdeyse. Ben yakıtta pek fark hissetmedim hepsi aynı geliyor sesi gidişi vs

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Araç performansı açısından hiç bir markaya güvenmiyorum. Türkiye'de oktan değerleri zaten yerlerde sürünüyor. Zaten dizel araba kullanıyorum yakıtla falan artacak bir performans beklentim yok. Bu noktada benim için öncelik yakıt temizliğidir. Salt belirli bir bölgede ki tek istasyonda değil, Türkiye'nin uzak bir köşesinde bile aldığım yakıtın temiz olması benim için yeterli kalite anlamına gelir. O konuda da Opet'i severim. Çok defa şahit olmuşumdur kriterleri tutturamadığı için kapatılan istasyonlara. Karadeniz Ereğli'sinde ve Akçakoca'da 2 şer defa farklı sahipler tarafından açılan Opet'in kapatıldığını bilirim. Israrla açıyorlar Opet de ısrarla kapattırıyor.

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Tercih edemiyorum ama en iyisi Shell, :) , hem ne demişler benzini şelden aklı kelden :D. Haa benim genel olarak tercih ettiklerim ise Aytemiz ile Türkiye Petrolleri(TP).

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,727
6,786
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ben tamamen istasyon ile ilgili olduğunu düşünüyorum. O yuzden direk şu demek biraz garip olabilir.
Yine de oy vermek gerekirse, oyumu BP'den yana kullanıyorum. Muhtemel şans eseride olsa, aldığım hiç bir istasyonda kötü benzinle karşılaşmadım. Motorin hiç denemedim.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,727
6,786
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ben tamamen istasyon ile ilgili olduğunu düşünüyorum. O yuzden direk şu demek biraz garip olabilir.
Yine de oy vermek gerekirse, oyumu BP'den yana kullanıyorum. Muhtemel şans eseride olsa, aldığım hiç bir istasyonda kötü benzinle karşılaşmadım. Motorin hiç denemedim.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,180
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Lpg de po yes dediği sisteme geçtiğinden beri akaryakıttaki opet ortalamasına yetişir gibi oldu. Önceden sürekli sıkıntı yaşadığım bi istasyonu tekrar denedim ciddi düzelme vardı. Onun dışında birkaç farklı total ve shell den aldım onlardan da sıkıntı yaşamadım.

Lpg kullananlara önerim yabancısı oldukları konumlards ticari taksilerin yoğun olduğu yerleri tercih etsinler en azından 50 liraya 50km gitmek gibi sürprizlerle karşılaşmazsınız

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Aytemiz de self istasyondan kendin dolum yapıyorsun ve 20 kuruş indirimli oluyor depoda yaklaşık 10 TL indirim oluyor, anladığım kadarıyla yakıt kalitesi adı duyulmadık firmalar hariç aynı, aytemiz ile bir depo kullandım opetten fiyat dışında bir farkını hissedemedim bölgeniz de self istasyon varsa denemenizi öneririm

UCY

Profesör
29 Kas 2019
267
869
2,195
İstanbul
Marka
Fiat
İşlek yerlerden almak lazım marka çok önemli değil bence(çok dandik olmadıkça)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Belki en kaliteli değil ama belli kalitenin altına düşmediği, arıza çıkaracak yakıt satmadığı için için Opet'i tercih ediyorum.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
İstanbul kadikoy bostanci taraflarinda her zaman shell geri kalan yerlerde opet.zorda kalirsam baya bp.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,285
16,186
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Ben total ve tp tercih ediyorum.tp yi özellikle katkısız olduğu için öneriyorlar.opet aldığımda 0.9 motor aracım hırlamaya başlıyor.301 varken total tercih ediyordum.hem fiyatı daha uygun hemde sonuçta kaput altında total yazıyordu.iyi geldiğini düşünüyorum o yakıtın pejolara

Paratoner

Takipçi
2 Ara 2019
2
0
10
31
Ankara
Marka
Ford
Yakıtta bilindik çoğu yeri denedim ama hiç bir performans farkı görmedim shell dışında ama şimdi opetten alıyorum yol üstünde diye

BARIŞ ESENER

Taklacı Güvercin
3 Kas 2019
50
23
445
34
KARTAL/İSTANBUL
Marka
Volkswagen
Yıllardır opetten alıyorum yakıtı çok memnunum yakıtla ilgili bir sıkıntı yaşamadım. eger opet bulamazzsam shell tercih ediyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım