En konforlu otomobil ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fosa

Asfalt Kurutucu
12 Eki 2016
5
1
595
Mersin
Tek kriterin konfor (yalıtım, süspansiyon, koltuk, vs. )olduğu düşünüldüğünde eski yeni fark etmez, şu an türkiye yollarında ki en rahat 3 araç nedir?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hareket halinde binmedim ama fuarda bindiğim kadarıyla sanırım Maybach ve BMW 7 serisi Long'tur. Rolls-Royce Phantom filan da olabilir tabii onları hiç bilemiyorum.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Premium değilse caravelle, golf, Mondeo. Premium da s class with magic body control, bentley musallane.

Donanımlardan baktığımda caravelle in team modelinde ayrı yumuşak süspansiyon ve özel yalıtım kullanmışlar otoparkın test ettiği normalinde o kadar övdülerse bunu düşünemiyorum :D

fosa

Asfalt Kurutucu
12 Eki 2016
5
1
595
Mersin
Türkiye yollarında derken daha reel markaları kast etmiştim. Yani maybach ve rolls Royce pek görebildiğim araçlar değil. Bide ben a8 ile mercedes s olur diye düşünmüştüm. Yani gerçekten uçan halı diyeceğimiz modeller. Yanılmışım sanırım..

Son düzenleme:

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
önceki kasa E ile 17 inc'li f10 5 serisi fena iyi. diğerleri benim için yok hükmünde:D (fakirlik detected)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,772
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Toyota'nın yeni Proace verso modeli tanıtıldı ticari sınıfta. Geçen testini izledim öve öve bitiremediler. Ticari olmasına rağmen herkes otomobil olarak bahsetti. Tıpkı bir otomobil konforuna ve yalıtımına sahip olduğu söyleniyor. Arkada da bağımsız süspansiyonlar kullanılmış. Ayrıca toyota binek araçlarında çok eleştirildi motor olarak ama dizel motorlar iş yapacak gibi duruyor. Özellikle 115 hp 300 nm torklu motor iyi satar gibi geliyor. Panoramik cam tavan, adaptif bi xenon farlar v.s bir dolu özellikle sunulacakmış. Ticarilerle pek alakam yoktur ama öve öve bitiremeyince merak ettim doğrusu.

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,364
7,203
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Toyota'nın yeni Proace verso modeli tanıtıldı ticari sınıfta. Geçen testini izledim öve öve bitiremediler. Ticari olmasına rağmen herkes otomobil olarak bahsetti. Tıpkı bir otomobil konforuna ve yalıtımına sahip olduğu söyleniyor. Arkada da bağımsız süspansiyonlar kullanılmış. Ayrıca toyota binek araçlarında çok eleştirildi motor olarak ama dizel motorlar iş yapacak gibi duruyor. Özellikle 115 hp 300 nm torklu motor iyi satar gibi geliyor. Panoramik cam tavan, adaptif bi xenon farlar v.s bir dolu özellikle sunulacakmış. Ticarilerle pek alakam yoktur ama öve öve bitiremeyince merak ettim doğrusu.
Başlangıç fiyatları açıklandı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım