En sevdiğiniz otomobil kanalı anketi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dogantr61

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
47
22
595
son döneme kadar noyanın kanalı çok güzeldi ama son zamanlarda bu başkalaştırıcı tavırları hoş almadı.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Adama sorarlar, sen kimsin, kime "ukala" diyorsun diye.

Yaw adam çok büyük birr youtube kanalı diyor. Belki kastettiği carviser veya Otomobil dünyam. Adamın otoparkı kast ettiğini nerden biliyoruz. Zaten önce sövüp sonra sevecek bir kişiliğide yok. Tabi ben çok iyimser bir insanım.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Yaw adam çok büyük birr youtube kanalı diyor. Belki kastettiği carviser veya Otomobil dünyam. Adamın otoparkı kast ettiğini nerden biliyoruz. Zaten önce sövüp sonra sevecek bir kişiliğide yok. Tabi ben çok iyimser bir insanım.
ben bu adamı zaten ilk gördüğümden beri sevmemiştim aga. Belki sen haklısın ama, çok yüksek ihtimal buralardan bahsediyor arkadaş.

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
hocam iki kanalda standart kanal. otomobili anlatır geçerler ama içlerinde tek farklı olan otopark.

JustLikeOldTimes

Profesör
15 Eyl 2016
72
80
1,010
Bence Buğra Akpınar'dan bahsediyor. Az videosu olmasına rağmen 50 bin abonesi var. "Ukalalık" kısmına gelince bence ayıp etmiş.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
İlk önce ben de bahsedilen kanalın Otopark olduğunu sandım ama sonraki videoların birinde "yabancı bir kanal" olduğunu söyledi diye hatırlıyorum. Motortrend veya Top Gear olabilir.

dogantr61

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
47
22
595
noyanı ben çok uzun süredir takip ediyorum kendisini de çok severim ve çok güncel çok detaylı güzel paylaşımları var ve her şeyden önce kendisi bir doktor.sadece bu yaptığı yakışmadı hoş durmadı.videoda yerli, büyük, bu işin önde giden kanalı diyor ve ben otopark olduğunu anlıyorum ama başka şekilde yorumlayanlar varsa o da bir bakış açısıdır.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Noyan abinin orada ukalaliktan kastı pewdiepay tarzı kanallar ile alakalı. En azından bir sonraki videoşunda bu tarz bişey söylemişti.

botvitaliy

Profesör
8 Eyl 2016
88
62
1,035
Çöp bi kanal bence doktorum doktorum diye her videoda söylüyor bıktırdı artık unf ettim bir sürü videosunu izledim hepsi doyuruculuktan uzak ve bu işte çok toy bence. Bu işi Türkiye'de açık ara en iyi yapan kişi And Mehmet Çetin'dir. Eren Tekin de iyi yolda gidiyor diyebiliriz.

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
kesinlikle linç konusu olmasını tasvip etmiyorum ama geçen hafta bu sözleri sarfettikten sonra kendi çıkarına bir iş görünce otoparka teşekkür etmesi, bunu videoya kaydedip oy istemesi açıkçası çok zor zoruma gitti.
link bu 7.30 dan itibaren 2-3 dakika izlerseniz anlarsınız demek istediğimi.bu arada ben noyanın paylaştığı videonun altına da yorum atarak onu eleştirdim kesinlikle kimseden çekinerek söylemiyorum bunları.
Ya adam tam olarak otopark demiyor ki üstü kapalı konuşuyor. Belki başka bir kanaldan bahsediyor olabilir. Sonuçta günümüzde bir sürü kanal var. Yanlış anlaşılmasın ben bu adamı savunmuyorum, ilk defa videosunu izlemiş oldum hatta, ama biraz izleyince sevmememe yetti bmwci olduğu belli. Bmw hariç diğer araçlara "bok atıyor" sanırım. Ki videoda o sevmediği kanalın, arabaları kötülemesinden şikayetçi olduğunu söylüyor ama aynı şeyi kendisi yapıyor. Kısacası bu adam bu videoda otoparka laf etmemiş olabilir, ama bence bu videosunda da gördüğümüz gibi kanal konusunda bence hiç iyi değil.

BlackBeast

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
68
38
970
İstanbul
Ya adam tam olarak otopark demiyor ki üstü kapalı konuşuyor. Belki başka bir kanaldan bahsediyor olabilir. Sonuçta günümüzde bir sürü kanal var. Yanlış anlaşılmasın ben bu adamı savunmuyorum, ilk defa videosunu izlemiş oldum hatta, ama biraz izleyince sevmememe yetti bmwci olduğu belli. Bmw hariç diğer araçlara "bok atıyor" sanırım. Ki videoda o sevmediği kanalın, arabaları kötülemesinden şikayetçi olduğunu söylüyor ama aynı şeyi kendisi yapıyor. Kısacası bu adam bu videoda otoparka laf etmemiş olabilir, ama bence bu videosunda da gördüğümüz gibi kanal konusunda bence hiç iyi değil.
Mercedes'i seviyordu aslında ama adam şanzımana iki laf etti diye Mercedes ve fanboyları sorun çıkardı.Bmw'ci biri olduğu için daha çok sinirlendi ve daha çabuk bok atmaya başladı.Sonraki videolarında yabancı kanallardan bahsediyordu hep ukala züppe diye ama E200 videosunda Otopark için söylemiş olabilir.

cello

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
12
10
595
26
KONYA
Videoları bende izledim yapmayın arkadaşlar ya noyan abimiz öyle birisi değil
Belkide otoparka demiş olabilir o lafları otoparkı ilk defa izleyince sizde demedinizmi? Ben ilk izleyişimde böyle kanalmı olur deyip kapatmıştım sonra birşey beni otoparka çekti şimdi hastasıyım.Sadece ben değil tüm izlettirdiklerim aynı tepkiyi verip şimdi bağımlısı oldular.Noyan abiyede öyle olmuştur bide 140 bin abone olunca heralde geyik var falan diye millet abone oluyo zannetmiştir.Ama son videolarında otopark hakkında hep olumlu şeyler söylüyor.İkiside en çok sevdiğim kanallardır.

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Videoları bende izledim yapmayın arkadaşlar ya noyan abimiz öyle birisi değil
Belkide otoparka demiş olabilir o lafları otoparkı ilk defa izleyince sizde demedinizmi? Ben ilk izleyişimde böyle kanalmı olur deyip kapatmıştım sonra birşey beni otoparka çekti şimdi hastasıyım.Sadece ben değil tüm izlettirdiklerim aynı tepkiyi verip şimdi bağımlısı oldular.Noyan abiyede öyle olmuştur bide 140 bin abone olunca heralde geyik var falan diye millet abone oluyo zannetmiştir.Ama son videolarında otopark hakkında hep olumlu şeyler söylüyor.İkiside en çok sevdiğim kanallardır.
Valla ben otoparkı ilk izlediğimde bayıldığım için takipte kaldım. Sevmediğim birşeyi tekrar açıp bakmazdım. O videoda otoparka laf ettiyse ve senin dediğin gibi son videolarda otoparkı övüyorsa bu büyük döneklik ve hadsizliktir.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Noyan abi iyi hoş öyle değil de vw yada doğuş otomotiv ile olan sorununu bence çözebilecek kapasitede. En azından volkswagen sahiplerini ignelememeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım