En Son Ne Aldınız?

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul

akulkerberkay

Berkay Akülker
Profesör
9 Şub 2019
141
205
1,185
34
Kırklareli
Marka
Audi
Yine farklı bir araç aldınız galiba. Fotoğrafa bakılırsa Ford Explorer. Hayırlı olsun.

Daha önceden Cherokee için konunuzu bekliyorum demiştim ama kısmet olmadı sanırım, artık buna diyelim. :D
Aynen cherokee ile neler yaşadık neler esasen anlatılabilir. =) Azıcık iş yoğunluğum var. Biterse sözüm olsun güzel bir yazı yazacağım.

Explorer yeni evet hem minik bir camper yapmak hem de arazi zevkimizi diri tutmak için alalım dedik =)

buna benzer bir şey tasarlıyorum...

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,918
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
815 liralık BP Ultimate benzin
Apple Watch Series 7 Nike Edition 41mm
" " Spigen Hybrid Crystal Clear kılıf
" " Kyver Örgü Solo Loop kordon
iPhone 8 Plus için Baseus AntiSpy cam koruyucu
" " Spigen Rugged Armour kılıf
Apple Watch SE için Spigen NeoFlex cam koruyucu
Xiaomi 70mai 1S Araç Kamerası

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Pattex yapıştırıcı
Sıvı gres
çokomel
sucuk
Bosch yağ filtresi
mikrofiber bez
plastik çekmece
paşabahçe bölmeli tabak x2
,
ve tabii ki benzin

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,037
1
1,113
2,570
Ankara
Marka
BMW
e87 116i için Motul X-Cess 5w40 5 litre motor yağı, Mahle yağ, Bosch hava, Wunder polen filtresi
Alfa'm için de Shell V-Power

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,808
2,080
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
1 adet palamut aldım.(900-950 gr) 60 TL.Kişibaşı 30 liraya dışarda birşey yiyemiyoruz.O yüzden fiyat çok makul bana göre.Eat fish.🤌

applejack35

Panpa
2 Ocak 2018
339
1,012
2,695
31
Karşıyaka
Marka
Hyundai
1 adet palamut aldım.(900-950 gr) 60 TL.Kişibaşı 30 liraya dışarda birşey yiyemiyoruz.O yüzden fiyat çok makul bana göre.Eat fish.🤌
ben de geçen gün kaya barbunu aldım kilosu 80 liraya. üstüne ne balık ne kırmızı et ne de beyaz et tanırım. babamı bile tanımam o derece seviyorum. :D

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,385
2
3,010
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Lütfen kamuoyu ile tüm gerçekleri paylaşın :p:p

Son derece klasik hatta tutucu bir 'dresswatch'severim. Bu nedenle de elimde hem vintage hem de modern dresswatch'lar vardı. İlk kez koleksiyona çelik bileklikli spor bir saat koyayım istiyordum. Ancak hem bileğim ince hem de diver ya da pilot saatleri genelde çok kaba görünüyor ve bir türlü emin olamıyordum. IWC Pilot Chronometre'yi çok beğenmiştim ama bileğimde devasa kaldı mesela deneyince. En son Moonwatch'a çok baktım çünkü şekil olarak beni en kendine çeken saatlerden biriydi. O da içi simsiyah ve tek renk, yine bu tarzların en klasiği olduğundan yine monoton kaçıyordu. Bir de 42mm bir tık büyük kalıyordu. Moonwatch'un Reduced modeli de var şu anda üretimden kalkan ve bulunuyor da çoğu butikte ancak o da 38mm ve bir tık küçük kalıyor. Bir de içinde kronometre olunca iyice yazılar birbirine giriyor gibi geldi. Sonra Moonwatch reduced benzeri şu an üretimden kalkan ancak butiklerde son birkaç tane kalan Racing serisi 40mm versiyonu buldum. Bileğim için en uygun ölçü oldu diyebilirim. Sarı siyah renk kombinasyonlu, co-axial chronometreli, safir camlı ve gün göstergeli bir model. Deneyip, beğenince aldım gitti. Kendiyle aşk yaşıyorum şu an :D Tam olarak ise şu saat:

1665071498645.png

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım