En Son Ne Aldınız?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
+8 gb ddr3 1600MHz ram =)
1618046243587.png

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,277
3,895
4,070
İstanbul
Marka
Ford
aynen öyle hiç bitecek gibi değil :D
Sulandırma oranına dikkat edin, fazla olunca sıkıntı oluyor kurulama bezi kurulayamıyor.
Sulandırırken bir de biraz ılık su kullanırsanız da performansı daha iyi oluyor.
Sulandırıp bırakmayın son olarak dip not olarak ekleyim bunları.
Durulama için de fazlaca bol su ile hatta mümkünse tazyikli değil normal hortum ile kurulayın.

rossh

Profesör
6 Nis 2019
180
422
1,535
Isparta
Marka
Volkswagen
Sulandırma oranına dikkat edin, fazla olunca sıkıntı oluyor kurulama bezi kurulayamıyor.
Sulandırırken bir de biraz ılık su kullanırsanız da performansı daha iyi oluyor.
Sulandırıp bırakmayın son olarak dip not olarak ekleyim bunları.
Durulama için de fazlaca bol su ile hatta mümkünse tazyikli değil normal hortum ile kurulayın.
Ilık su olayı farklıymış teşekkür ederim :)

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,724
6,779
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Memnun musun, tavsiye eder misin?
Etmem tam anlamıyla rezalet.

Bir önceki sistemimde(RX590) rahatlıkla oynadığım oyunu(GR: Wildlands) yüksek ayarlarda çalıştırabildiği haliyle 20 FPS veriyor. Oynanamaz halde. Sadece ETS2, ATS falan oynanabilir durumda.
Hani o süper makinalar, acayip oyun bilgisayarları üzerinden oynanıyor kısmı hikaye... He bağlantı problemi yaşadım mı? Hayır ama verdiğim 150 TL'ye de acıdım.
Türkiye'de malum operatör şirketinin ortaklığıyla güzel bir kazık gibi duruyor.

Son düzenleme:
  • Üzgün
Tepkiler: bt

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,384
2
3,008
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Araba yıkama şampuanı ve ön yıkama köpük şampuanı Koch Chemie marka aldım, bayağı övülmüş. Bakalım göreceğiz nasıl iş çıkaracaklar. 50ml şampuan 10L suyla yetiyormuş yıkama için. Bir yıkamada daha fazlasına ihtiyacım olmaz diye düşünüyorum yani en az 15 yıkama işimi görecekler.

C72AE1EF-155F-4289-888E-855222ED99F6.jpeg

Köpük püskürtme şişesi. Bu konuda çok gidip geldim büyük mü küçük mü alsam diye ama 1L’lik aldım sonunda. 3-5L olanlar da var ama küçük şişe kolay saklanıyor ve yetmezse bir daha doldurup devam edebiliyorsun sonuçta. Şimdilik deneyeceğim olmazsa büyüğüne geçeceğim. Onu da bu işin ustası olan Gloria marka aldım. Beklentim büyük kendisinden 😬

74FA7B44-3F27-4407-B907-BFCAEFE0DB2C.jpeg

Yetmezse alacağım model ise FM30, o da şu şekil:

9D74E67E-FB95-424A-BB24-E6C3EBF74FEE.jpeg

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
375
763
1,895
ANKARA
Marka
Ford
200 Liralık mazot aldık ibre kalkmıyor, bu arada söylemiş olayım AYTEMİZ firmasından almak zorunda kaldım mazotu yolda kalacaktım yoksa :) Aytemiz Mobil üzerinden online ödeme ile alırsanız mazotu litre başına 0.23 kuruş indirim yapıyorlar. Kampanya ne kadar geçerli bilmiyorum ama fena sayılmayacak bir indirim tutarı

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
gençlik hastalığı testi
kanlı ishal testi (çift çizgi çıktı :()
ramizi bagajda taşımak için metrelerce muşamba
jumbo boy çöp torbaları
probiyotik toz
chef's choice 12'li sığır etli tahılsız konserve yaş mama
2x 3kg yoğurt (daha da alınacak)

MTZ

Mert Bozkurt
Panpa
13 Kas 2016
208
1,232
3,035
26
Istanbul
Marka
MINI
Araba yıkama şampuanı ve ön yıkama köpük şampuanı Koch Chemie marka aldım, bayağı övülmüş. Bakalım göreceğiz nasıl iş çıkaracaklar. 50ml şampuan 10L suyla yetiyormuş yıkama için. Bir yıkamada daha fazlasına ihtiyacım olmaz diye düşünüyorum yani en az 15 yıkama işimi görecekler.

Ekli dosyayı görüntüle 34971
Köpük püskürtme şişesi. Bu konuda çok gidip geldim büyük mü küçük mü alsam diye ama 1L’lik aldım sonunda. 3-5L olanlar da var ama küçük şişe kolay saklanıyor ve yetmezse bir daha doldurup devam edebiliyorsun sonuçta. Şimdilik deneyeceğim olmazsa büyüğüne geçeceğim. Onu da bu işin ustası olan Gloria marka aldım. Beklentim büyük kendisinden 😬

Ekli dosyayı görüntüle 34972

Yetmezse alacağım model ise FM30, o da şu şekil:

Ekli dosyayı görüntüle 34973
Gloria hakkında yorumunu bekliyorum 👍🏾 Ben de alcam bir tane ama seçemedim hangisini alacağımı

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,384
2
3,008
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Gloria hakkında yorumunu bekliyorum 👍🏾 Ben de alcam bir tane ama seçemedim hangisini alacağımı

Çok övmüşler ama bakalım. Würth dahil hemen her şişeden pahalılar. Beklentim bu anlamda büyük 😃 Mayıs başında ilk kez deneyeceğim, detaylı bir yıkama sonrası yorum yaparım. İşe yararsa artık yıkamacıdaki köpüğü de kullanmam.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım