En Son Ne Aldınız?

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,544
2,719
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Kesinlikle çok daha iyi ama alacağım kişi eşim ve tek beklentimiz stabil şekilde 5 yıl götürmesi.Oyun oynamıyor, kullanım süresi fazla değil ve en fazla sosyal medya ve sınav hazırlama,kopyalama işleri vs.O yüzden gerek var mı diye düşünüyorum.
A34'e yönlendir. 4 yıl android güncellemesi garantisi mevcut. Tek başına yeterli 5 yıl stabil kullanmak isteyen için.

diablo1905

Profesör
17 Şub 2020
414
999
2,195
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Honor 90 sipariş ettik.Umarım sıkıntısız elimize ulaşır.Ekstra indirim kuponu ile 15.500 TL.
Güle güle kullanın hocam. İşim gereği telefonlarla içli dışlıyım. Devamlı olarak Samsung s22 ve iPhone 14 pro kullanıyorum aynı anda. İrili ufaklı bir sürü Android telefonu da testler için kullanıyorum. Honor 70 vardı bir süreliğine. Bu fiyat bandından harika bir telefon hatta bence s22 den daha iyi kamera dışında . iPhone a göre de fiyat performans olarak çok daha iyi tabi ki.
Honor akıllı saati de var bende şarj aletinin yerini unuttum böyle bir şarj ömrü olamaz. Hanımda Apple Watch var şarj aletini almadan yatılı bir yere gitmiyor

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,826
2,101
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Güle güle kullanın hocam. İşim gereği telefonlarla içli dışlıyım. Devamlı olarak Samsung s22 ve iPhone 14 pro kullanıyorum aynı anda. İrili ufaklı bir sürü Android telefonu da testler için kullanıyorum. Honor 70 vardı bir süreliğine. Bu fiyat bandından harika bir telefon hatta bence s22 den daha iyi kamera dışında . iPhone a göre de fiyat performans olarak çok daha iyi tabi ki.
Honor akıllı saati de var bende şarj aletinin yerini unuttum böyle bir şarj ömrü olamaz. Hanımda Apple Watch var şarj aletini almadan yatılı bir yere gitmiyor
Özelliklerine nazaran fiyatı neden bu kadar düşük ona anlam veremedim.Şu an Honor 70 18 bin TL,Honor 90 üst modeli ve yeni çıkmasına rağmen 15.500 TL.Zaten o fiyat bandında bu özelliklere sahip başka cihaz da yok.Benim telefon ihtiyacım yok.Yoksa akşam iki tane sipariş edebilirdim.Bu arada gece yarısı gibi sipariş verdim.Sabah kargoya verildi.

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
785
1,503
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Bir arkadaşa hediye Stanley termos.. 766 liraya geldi. Opel logolu olan da bana hediyeydi 😂

Ekli dosyayı görüntüle 44161

Bir dönem BİM'de çok bulunurdu. Hepsi Stanley'in Türkiye distribitörü Kutupayısı etiketliydi. O kadar çok aldım ki, senin yaptığım gibi arkadaşlarımın doğum günlerinde hediye ettim. O dönemlerde BIM fiyatı çok çok uygundu ve çok arkadaşıma alması konusunda ikna etmeye çalıştım. Hatta yalvardım diyebilirim. Alın, evinizde süs niyetine dursun '' Ya ne yapacağm '' diye vik vik edenler, şimdilerde mesaj atıyorlar bana. Ucuz nerede bulabiliriz diye.

Son düzenleme:

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,072
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Black friday başladı burada,

cocuk icin birkaç oyuncak, esime hediye (henüz haberi yok) Zenith elite moonphase, garaj icin bir lift , bosch cimbicme makinesi.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bir dönem BİM'de çok bulunurdu. Hepsi Stanley'in Türkiye distribitörü Kutupayısı etiketliydi. O kadar çok aldım ki, senin yaptığım gibi arkadaşlarımın doğum günlerinde hediye ettim. O dönemlerde BIM fiyatı çok çok uygundu ve çok arkadaşıma alması konusunda ikna etmeye çalıştım. Hatta yalvardım diyebilirim. Alın, evinizde süs niyetine dursun '' Ya ne yapacağm '' diye vik vik edenler, şimdilerde mesaj atıyorlar bana. Ucuz nerede bulabiliriz diye.
Bu zamana kadar ben de bu termostan habersizdim. Pek işim olmadığı için termoslarla haliyle ilgilenmiyordum. Ama bilseydim ben de önceden alırdım.

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,826
2,101
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Babama Vivo y35 aldık.256/8 Gb.8550 TL.Yaşı itibariyle basit gündelik işler için uzun süre götürecek fiyat performans ürünü bence.

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Black friday başladı burada,

cocuk icin birkaç oyuncak, esime hediye (henüz haberi yok) Zenith elite moonphase, garaj icin bir lift , bosch cimbicme makinesi.

Zenith'in bu modeline daha çok yeni Bangkok'ta bakıp kolumda denemiştim :) Hayırlı olsun, çok keyifli bir model. güzel zamanlar göstersin. Fiyatına göre de fazlasıyla iyi. Ben de bir moonphase bakıyorum aslında ama gönlüm sanırım Glashütte'den yana. Hem bir üst düzey Alman debeyimlemek hem de big date komplikasyonu çok hoşuma gittiğinden. Kısmet bakalım :)

Bosch'un çim biçmeleri iyi mi bu arada? Ben bakarken hiç karşıma çıkmamıştı desem yeridir. Sonra denemelik bir Einhell aldım, çok da memnun kaldım.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Benzinlikten GD24 Akü Takviye Kablosu (motorun akü 2.defa yarı yolda bırakınca)

Züber'in trendyol mağazasında iyi indirim var

%100 Fıstık Ezmesi
HiProtein Bar
HiProtein Lokma

HIQ Nutri'den Creatin

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,826
2,101
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Eşime 2 pantolon,1 bluz,
Kendime ise 1 ceket,5li çorap,1 kazak,2 pantolon,1 kemer ve 1 parfüm aldım.4700 TL.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,072
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Zenith'in bu modeline daha çok yeni Bangkok'ta bakıp kolumda denemiştim :) Hayırlı olsun, çok keyifli bir model. güzel zamanlar göstersin. Fiyatına göre de fazlasıyla iyi. Ben de bir moonphase bakıyorum aslında ama gönlüm sanırım Glashütte'den yana. Hem bir üst düzey Alman debeyimlemek hem de big date komplikasyonu çok hoşuma gittiğinden. Kısmet bakalım :)

Bosch'un çim biçmeleri iyi mi bu arada? Ben bakarken hiç karşıma çıkmamıştı desem yeridir. Sonra denemelik bir Einhell aldım, çok da memnun kaldım.
Zenith bu modeli uzun suredir radarımdaydi, Esimin doğumunun denk getiremedim, yeni yıla denk geldi.
Bosch cim bicmeyi komşum kullanıyor, bizimki bozulunca odunc almistim baya hoşuma gitti. riske girmemek icin deneyimledigim modelin siparişini verdim.

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,075
4,070
26
IMG-20231114-WA0004.jpg

Şunlardan bir miktar aldım :)

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Zenith bu modeli uzun suredir radarımdaydi, Esimin doğumunun denk getiremedim, yeni yıla denk geldi.
Bosch cim bicmeyi komşum kullanıyor, bizimki bozulunca odunc almistim baya hoşuma gitti. riske girmemek icin deneyimledigim modelin siparişini verdim.
Çok güzel bir dresswatch ve biraz underrated olduğu için fiyatı çok iyi kalitesine göre. Bence şu an Jaeger LeCoultre Master Moonphase ve Longines Flagship Moonphase ile birlikte piyasadaki en yakışıklı klasik Moonphase modeli bu. Tekrardan hayırlı olsun.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım