En Son Ne Aldınız?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
2015 c200 aldık da bana almadık ya sevdiğim bi abime. her aşamasında yer aldığım için parasını ben vermeyip ben sahip olmasam da almış sayılıyoz mu acaba

PS: araç seçimi hariç her aşamasında :D

Son düzenleme:

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,831
2,105
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Günübirlik Eskişehir turu yaptık.Yht biletleri 2 kişi gidiş-dönüş 1400 TL(business bölümü olduğu için kahvaltı trende yapıldı), öğle ve akşam yemeği,ara ulaşımlar ve müze girişleri için toplamda 1100 TL harcandı.2500 TL ile sabah 7 gidiş akşam 9 dönüş şeklinde turu tamamladık.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
HUAWEI FreeBuds Pro 3
Yarın ve sonraki gün de yarımşar depo benzin almayı öngörüyorum. :')
Öngörüler doğru ama eksik çıktı. Bugün yarım depo daha benzin aldım. :')
Edit: + Veri güvenliği platformu eğitimi.

Son düzenleme:

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,732
6,830
4,070
Istanbul
Marka
Volkswagen
Bol bol TCDD tren bileti.
İstanbul’a arabayla gitme ve o çileyi çekme işi benim için kapanmıştır.
Kalanlara başarılar dilerim.

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
443
454
1,445
İstanbul
Çok güzel DLC, mutlaka alınması lazım
Henüz yeni satın aldım, tam anlamıyla haritayı keşfetmeye fırsatım olmadı.
Bolonya - Saraybosna arası bir rota tamamladım.
Balkan sınırından geçtikten itibaren bozuk, çatlak yollar başlıyor ve yapay zeka araçları birden önünüze falan atlıyor. Bir an kendimi Türkiye'de araç kullanıyormuş hissine kapıldım.
Birde oyuna mevsimler, daha gerçekçi ekonomi sistemi(vergi,çekicilere sigorta vb) gibi özellikler eklenirse daha keyifli hale geleceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Oto kaporta boya hizmeti
Dürüm
Kahve
ETS2 Balkan dlc'si (Steam dolar'a geçmeden köprüden önceki son çıkış).
Bu msj.ı görünce az önce ben de aldım.
Geçen de Mafia Trilogy paketini almıştım. Definitive Edition'ların hepsini içeren paket.
Bugünkü alışverişle birlikte Steam Cüzdanımı sıfırlamış bulunmaktayım :')

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,831
2,105
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Ufak beyimiz için katlı garaj seti aldık.Yerli marka tercih ettik, diğer popüler markanın dörtte biri fiyata.300 TL.

ozanckl

Profesör
28 Nis 2019
202
1
306
1,385
31
Marka
Ford
Steamden birkaç oyun
Kendime bot
Behzat ç kupa

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
  • ORIENT Bambino Openhearth RN-AG0007B İlk mekanik saatim olacak inşallah, bütçemin yetebildiği istediğim bir modeldi indirimli de bir fiyata aldık. Arkadaşım sağ olsun kırmadı amazon'dan temin etti, 2 ay sonra gelirken getirecek gümrükte el koymazlarsa hatatat
  • TCL 50P735 50" Google Smart TV 11.999 TL'ye indirimdeyken aldım, yanında Move Audio S600 kablosuz kulaklık hediye ettiler şaşırdım. Nispeten evde uygun fiyatlı bir TV ihtiyacı vardı, mağaza mağaza dolaştım Grundig, Vestel gibi rakiplerine iyice bakındım. Arayüzün çalışma hızı, kumandadan kullanılabilen Google Asistan (Tavladı beni gerçekten iyi çalışıyor :D) diğerlerinden iyi. Parlaklığı düşük Vestel'e göre aydınlık ortamda tercih edilmeyebilir, panelde ışık sızması yok çerçeve kalitesi iyi.

• Next Star 42" 55" Sabit Askı Aparatı Diğerlerinden biraz daha kaliteli takarken ezilip büzülmeyen bir askı aparatı tavsiye ederim.

• Simyacı - Paulo Coelho

• 1984 - George Orwell

• Perwoll Geliştirilmiş Siyah Sıvı Çamaşır Detarjanı Hepsiburada öyle bir reklam yapıyor ki ayıp olmasın diye bişeyler aldık resmen :D

• 4x 265/60 R18 Continental 4X4 WinterContact Ben kesinlikle Blizzak tercih etmesi taraftarıydım ancak babamın tezcanlılığı ve marka güveninden dolayı böyle oldu.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım