Engelli Araç ile ilgili

man28

Asfalt Kurutucu
4 Haz 2019
103
41
695
34
Marka
Volvo
Arkadaşlar dayım bugün beni aradı, engelliler için araçları bir araştır dedi. kendisi %90 Engelli ama gözünden ötürü araç kullanacak durumda değil. Ben de biraz araştırma yaptım ama net bilgiler bulamadım, mesela ötv indirimi %40'tan %60'a kadar var. Bu neye göre değişiyor ve kendinin üstüne kredi var başkası adına kredi çekip kendisi araç alabilir mi ÖTV'DEN faydalanıp. ve bu aracı oğulları akrabaları veya yeğeni olarak ben de kullanabilir miyim

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
%90 raporu olanlar zaten araç kullanamiyor. 3. dereceden akrabaya kadar kullanabilir yaziyordu ruhsatta şu an o ibare kalkmış diye duydum. Ama değişmedi ise 3. derece akrabasi olan herkes kullanabilir.

man28

Asfalt Kurutucu
4 Haz 2019
103
41
695
34
Marka
Volvo
%90 raporu olanlar zaten araç kullanamiyor. 3. dereceden akrabaya kadar kullanabilir yaziyordu ruhsatta şu an o ibare kalkmış diye duydum. Ama değişmedi ise 3. derece akrabasi olan herkes kullanabilir.

çok iyi bir kaynak buldum araştıran arkadaşlara da yardımcı olması için koyuyorum

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım