Ereğli için peugeot usta önerisi

ozanckl

Profesör
28 Nis 2019
202
1
306
1,385
31
Marka
Ford
İş için zonguldak ereğliye geldim ve motor arıza lambası yandı. Araç 2006 model 1.6 hdi 307. Motor 3 bin deviri geçmiyor. Kendi ustamı aradım o şekilde gel birşey olmaz dedi. Ben yine de burda baktırmak istiyorum. Ereğliden bursaya yol çekilmez bu çekiş düşüklüğü ile. Usta konusunda takıntılı biriyim. Herkese emanet edemiyorum. Tavsiye edeceğiniz işinin ehli birileri var mı ?

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Araç dizel sonuçta son vites 3bin devirde 120yi geçer diye düşünüyorum. Çok takıntılıysanız bence bu hızlarda bursaya gidebilirsiniz.

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Ben istanbul Kartal'dayım ama çekiş düşüklüğü konusunda EGR'den yapıyor olabilir, hava akış debimetresinden yapıyor olabilir, onun dışında oksijen sensöründe bir sıkıntı olabilir, boruları kontrol ettirmek gerek. bizim sorunumuz EGR ve hava akış debimetresindendi, çözdük. Başa bela bi sıkıntı birçok sebepten kaynaklanabiliyor umarım siz de çözersiniz

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
İş için zonguldak ereğliye geldim ve motor arıza lambası yandı. Araç 2006 model 1.6 hdi 307. Motor 3 bin deviri geçmiyor. Kendi ustamı aradım o şekilde gel birşey olmaz dedi. Ben yine de burda baktırmak istiyorum. Ereğliden bursaya yol çekilmez bu çekiş düşüklüğü ile. Usta konusunda takıntılı biriyim. Herkese emanet edemiyorum. Tavsiye edeceğiniz işinin ehli birileri var mı ?
Maalesef benim bir bilgim yok Ereğli ile ilgili. Ama @LvntDmr67 @Bilal veya @alfhonso biliyordur belki.
Spesifik olarak Peugeot ustası tanımıyorum.Ereğliye de bir sefer beyinle ilgili bir problem için gitmiştim. Ama Bursa yolu üzerinde ereğli'nin sınır ilçesi alaplı'da çokça gittiğimiz işinden memnun kaldığımız bir usta var. Alaplı sanayi'de 3 numaralı sokakta türkoğlu otomotiv olması lazım. Aynı sokakta bulunan herhangi bir dükkana ayhan ustayı arıyorum derseniz yönlendirirler.İstanbul'da 3 farklı yerin bulamadığı mekanik sıkıntıyı çözmüştü o günden beri itimatım tam.

ozanckl

Profesör
28 Nis 2019
202
1
306
1,385
31
Marka
Ford
Herkese çok teşekkür ederim yardımlarınız için. 5 vites 3000 devir 130 140 gelir tahmini ama oraya çıkana kadar benim de canımı çıkartır :)

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
abi o kadar mı kötü ya? bizimkinin de zamanında çekişi düşüktü de o kadar kötü değildi 0-100 10 saniyeyse 12-13 saniyede çıkıyordu. Allah sabır versin valla :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım