( ERGEN DRİVE ) Fiat Dobulut :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,742
3
9,669
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Bir 2.0 135 Kullancısı Olarak Trim seslerinden ( 2 Silikon Sprey İle Çözdüm) ve 180 km/h civarında viraja girdikten sonra kapılardan hava gelmesinden yılmış olsam da , uzun seyahatlerde arka tarafı 2.katta yatak olarak kullanmak ve uzun yoldaki mükemmeliğine hiç lafım yoktur , gülerek izlediğim bir test oldu teşekkürler.

WhatsApp Image 2018-02-18 at 04.46.08(1).jpeg

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Bir 2.0 135 Kullancısı Olarak Trim seslerinden ( 2 Silikon Sprey İle Çözdüm) ve 180 km/h civarında viraja girdikten sonra kapılardan hava gelmesinden yılmış olsam da , uzun seyahatlerde arka tarafı 2.katta yatak olarak kullanmak ve uzun yoldaki mükemmeliğine hiç lafım yoktur , gülerek izlediğim bir test oldu teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 11796
Ovvv bi yazilim lazim senin makinaya :D 3 te sarsın :p

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26

Ekli dosyayı görüntüle 11796
Saka bi yana cicek gibi motorun var bi iki kez kullanma firsatim oldu 2.0 da bizim arabayi cope atasim geldi :D

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Islak Zeminde 4. Vitesi Var :D Bol Yağmur Olsun Yeter :D:(

Yazılım Düşünüyorum Ama 200.000+ Km Sadece EGR iptali mevcut DPF+KAT Tıkalı Vaziyetteyiz Şu An Gram Zevk Almıyorum :(
Sök gitsin emme manifoldunu da temizlet engine clean al bi yagini degistir bide yazilim patlat tam bi şaka makinesi olsun :)

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Tam olayların aksiyonların başlayacağı zaman dönmüşsün üniversiteyi orda oku bence [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
burdan beter orası. Orta direk diye bişey yok orda ya zenginsin ya köle iş gücü çok ucuz yasa lar doğru düzgün işlemiyo polislerin ve devlet memurlarının maaşları yeterince yüksek olmadığı için Rüşvetle Yürüyo Herşey. bizde enazından orta halli geçinebiliyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım