Eski arabayı bulma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LazDriver

Ömer Özyılmaz
Senkromeççi
Beta Programı
19 Ara 2019
20
13
70
22
Bursa
Selamlar herkese
Bizim 2001-2005 yılında kullandığımız Renault 9 Fairway aracımız vardı. 2005 yılında kaza yaptık toplayıp satmak zorunda kaldık. Arabayı takip etmedik. ( Ben 5 yaşındaydım o zaman :) ). O zamandan kalma fotograflar var eski bizdeyken ki plakasini biliyoruz. Başka bilgimiz yok. Bu araci tekrar nasıl bulabiliriz en azından kullanımda olup olmadığını öğrenebilir miyiz hayat belirtisi lazım :)

LazDriver

Ömer Özyılmaz
Senkromeççi
Beta Programı
19 Ara 2019
20
13
70
22
Bursa
@player11 16 HV 616 Plakası. Eğer bulabilirseniz çok iyi olur valla 🙂 Hatta resmi bırakayım gören duyan kullanan çıkarsa diye.
IMG_20180910_164524.jpg

Son düzenleme:

LazDriver

Ömer Özyılmaz
Senkromeççi
Beta Programı
19 Ara 2019
20
13
70
22
Bursa
Konu kilitlenebilir. Plaka 2006'da başka arabaya takılmış. Sahibinden.com üzerinden sorgulama yapılıyormuş.

Son düzenleme:

LazDriver

Ömer Özyılmaz
Senkromeççi
Beta Programı
19 Ara 2019
20
13
70
22
Bursa
Araç hasar sorgulama ve detay sorgulama var. 8,25 tl karsılıgında görebiliyosunuz. Siz nerden bakacaktınız sahibine? Önceki sahibini bulurum belki :D

LazDriver

Ömer Özyılmaz
Senkromeççi
Beta Programı
19 Ara 2019
20
13
70
22
Bursa
Ben seni karıştırdım player11 ile pardon. 8tl de çok değil aslında bakılabilir.

LazDriver

Ömer Özyılmaz
Senkromeççi
Beta Programı
19 Ara 2019
20
13
70
22
Bursa
aracı bulabilirseniz yazın lütfen bende merak ettim :D
İmkansız gibi duruyor. Plakası değişmiş. Ya bizden sonraki adam kaza yaptı hurdaya çıktı yada başka şehre sattığımız için plaka değiştirdi adam. Eğer içi bizim bıraktığımız gibi duruyorsa arabanın içinden ve sunroofundan tanırım. Ama nerden bulcam arabayı oda var :D umutsuz vaka. İnşallah çıkar bir gün karşıma.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,494
1
4,796
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Şasi nosu noter satış evrakında vs yazar. Sorgulamayı şasi no vasıtası ile yapmayı deneyin. Halen aktif ise muayene km bilgisinden vs ulaşılabilir.

player11

Taklacı Güvercin
27 Tem 2019
15
68
335
33
İST\Kartal
Marka
BMW
Araç sırasıyla 62 ve 10 plaka olmuş.
Özel mesaj ile detay göndereceğim.

edit: Özel mesaj gönderemiyorum, mesaj sayım yeterli değil galiba.
Bir mail adresi verirseniz oraya yazayım.

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Araç sırasıyla 62 ve 10 plaka olmuş.
Özel mesaj ile detay göndereceğim.

edit: Özel mesaj gönderemiyorum, mesaj sayım yeterli değil galiba.
Bir mail adresi verirseniz oraya yazayım.

Sanırım sigortacısınız, her isteyen bu bilgilere ulaşamaz malum. Yaptığınız etik mi? İkinci el aldığım aracın bilmem kaç yıl önceki sahibi beni bu şekilde bulsa, bilmediğim forumlarda adım geçse ağır konuşurdum kimse kusura bakmasın.

Hoş değil, etik değil, doğru değil. İyi niyetli bir yardım gibi gözükürken karşı tarafa yanlış yapıyorsunuz.

LazDriver

Ömer Özyılmaz
Senkromeççi
Beta Programı
19 Ara 2019
20
13
70
22
Bursa
Sıkıntı yok sadece arabanın hayatta olduğunu öğrendim. İlanları kovalayacam ilana düşerse bulurum anca.

player11

Taklacı Güvercin
27 Tem 2019
15
68
335
33
İST\Kartal
Marka
BMW
Sanırım sigortacısınız, her isteyen bu bilgilere ulaşamaz malum. Yaptığınız etik mi? İkinci el aldığım aracın bilmem kaç yıl önceki sahibi beni bu şekilde bulsa, bilmediğim forumlarda adım geçse ağır konuşurdum kimse kusura bakmasın.

Hoş değil, etik değil, doğru değil. İyi niyetli bir yardım gibi gözükürken karşı tarafa yanlış yapıyorsunuz.

Evet etik.
Arkadaşa verdiğim bilgilerle araç sahibine ulaşamaz.
Kimsenin adının veya plakasının geçtiği de yok.
Güncel plakasını bilmesinin yanlış bir tarafı yok.
Kendisinin de söylediği gibi ilanlardan kovalayacaktır.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Güncel sahibini söyleyebilirim. Nedir plakası?
Burada yazdığınız ile son mesajda yazdığınız aynı mı?

Neye etik değil dediğim ortada.

"Aracınızın plakası şu olmuş, ilanlardan takip edebilirsiniz." demek başka, üstte yazdıklarınız başka. Son yazdığınızı başta yazmış olsaydınız zaten öyle bir mesaj yazmazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım