F Segmenti Testleri?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ismail41
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ismail41

Asfalt Kurutucu
2
Mercedes S Serisi, Bmw 7 Serisi, Audi A8 gibi F Segmenti araçlara test gelme ihtimali nedir? Bu ülkede bu araçlara Otopark.com test çekmeycek ise kim çekecek? Noyan mı?

Mercedes S Serisi, Bmw 7 Serisi, Audi A8 gibi F Segmenti araçlara test gelme ihtimali nedir? Bu ülkede bu araçlara Otopark.com test çekmeycek ise kim çekecek? Noyan mı?
Noyan, Borusan ile arasındaki iyi ilişkileri ve müşteri olmasının avantajını kullanarak yapıyor bu işi. Borusan'ın da canına minnet olduğu için (bedava reklam) ilişkileri iyi olan müşterilerine araç bile tahsis ediyor. Benim de servis ikame araç tahsisi dışında ilk geldiğinde 420d Gran Coupe ve son makyajından sonra X3 20d xDrive almışlığım var, 1 litrede yakıt koymuşluğum yok. (Youtube'a video çekip koymuyorum, BMW Clups Europa e.V. üyelerine reklam yapma amaçlı).

Audi'ye gelecek olursak, değil A8'i almak, adamlar A1, A3 verirken 8 kere düşünüyor.

Mercedes'te esasında MB Türkiye ile muhatap olmak lazım. Bayilerle muhatap olmak (S Class için) zaman kaybından başka bir işe yaramaz.

Test edilecek araç değiller hele de Türkiye şartlarında. Kim testten görüp S ya da 7 alır.

Herkesin kendi çapında başarısı vardır ve bunları küçümsemenin çok yanlış olduğunu düşünüyorum noyan test konusuna değinmişti bi kaç kez kendiside bir test kanalı değil vlog tipi bir kanal yani vlogger denilebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...