yenice

Profesör
10 Eki 2018
135
120
1,185
Bir de bu arabada gizli özellikler varmış yahu ama ben bir türlü açmayı beceremedim, video'yu şuraya bırakıyım de açabilen banada anlatsın. Servis ekranında takılı kalıyorum ben

Gizli özellik değil de gizli menü. Burada sıcaklıklar, sağ sol depoda kaç lt yakıt var vs. onlar görülüyor. Onu harici diğer bilgiler neye yarıyor bilmiyorum :) Ben önceden birkaç kez software reset yaptım, saat tarih verileri sıfırlanıyor, km/yakıt verileri sıfırlanıyor, resetleyince de araç ile ilgili pek bi değişkenlik göremedim.
Araç çalışırken km sıfırlama düğmesine uzun basıyoruz. Sonra identification vs diye menüler geliyor. Aynı tuşa 1 kez basarak aşağı doğru inip Unlock üzerine gelip uzun basıyoruz. 2 haneli şifre istiyor. Oraya da şase numarasının son 5 hanesinin toplamını yazıyoruz. Menü genişliyor.

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Gizli özellik değil de gizli menü. Burada sıcaklıklar, sağ sol depoda kaç lt yakıt var vs. onlar görülüyor. Onu harici diğer bilgiler neye yarıyor bilmiyorum :) Ben önceden birkaç kez software reset yaptım, saat tarih verileri sıfırlanıyor, km/yakıt verileri sıfırlanıyor, resetleyince de araç ile ilgili pek bi değişkenlik göremedim.
Araç çalışırken km sıfırlama düğmesine uzun basıyoruz. Sonra identification vs diye menüler geliyor. Aynı tuşa 1 kez basarak aşağı doğru inip Unlock üzerine gelip uzun basıyoruz. 2 haneli şifre istiyor. Oraya da şase numarasının son 5 hanesinin toplamını yazıyoruz. Menü genişliyor.
Yaptım da olmadı yahu beceremedim bir daha deniyim ben onu, yağ sıcaklığı göstergesi en sevdiğim şey :D:D

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Bunlar gizli özellik değil. Çeşitli konu başlıkları altında işlevi olan sensörlere ulaşıp detaylı bilgilere ulaşabildiğin menü.

Motor çalıştırmadan da ulaşılabilir.

Şasinin son 5 hanesindeki numaraları topluyorsunuz, çıkan rakamı code olarak giriyorsunuz.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
3silindirli motordan bahsediyorsunuz doğrumu aynı ses ve titreşim 0.9 3 silindirli renault motorunda da var

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
16i 3 silindirli değil, N13 kodlu 136 beygirlik 4 silindirli motoru var. Makyajdan sonraki 118iler B38 kodlu 136 beygirlik 3 silindirli motorlara sahip.
1.16 nın da var 3 silindiri sanırım çok bilgili değilim bu konuda karıştırdım belkide
upload_2019-4-3_17-10-29.png

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım