Fake Hesap

Ozzy41

Profesör
26 Eyl 2016
240
463
1,335
Marka
Seat
arkadaşlar merhaba , 3-4 gün önce biri benim fake hesabımı açarak bazı kız arkadaşlara mesaj atmış instagram üzerinden (mesajlarda duştan çıktım , çırılçıplak yatıyorum ) gibi saçma sapan şeyler de var . benim bu arkadaşın bulunması için neler yapmam gerekiyor ??

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Geçmiş olsun. Öncelikle profil bilgilerinde kendi mailini veya telefon numarasını güncelleme gibi bir gerizekalılık yapmış mı onu kontrol edin derim.
Edit: Eğer buradan bir şey çıkmazsa benim elimde sadece cumhuriyet başsavcılığına gidip şikayette bulunmak kalır. Öncesinde bir şekilde ekran görüntüsü mü alırsınız, nasıl kanıtlar ayarlarsınız ama şikayet dilekçenize EK olarak bu kanıtları ekleyin derim. Daha sonra adliye içerisinde bir takım yönlendirmeler ve prosedürler sonucu size bir dosya takip numarası vereceklerdir. Bundan sonrasında başvuruyu yapıp soruşturmayı uyap'tan dosya takip numarasıyla takip etmek kalacaktır. Dava açılırsa da çağırırlar zaten.

Son düzenleme:

Ozzy41

Profesör
26 Eyl 2016
240
463
1,335
Marka
Seat
Geçmiş olsun. Öncelikle profil bilgilerinde kendi mailini veya telefon numarasını güncelleme gibi bir gerizekalılık yapmış mı onu kontrol edin derim.
Edit: Eğer buradan bir şey çıkmazsa benim elimde sadece cumhuriyet başsavcılığına gidip şikayette bulunmak kalır. Öncesinde bir şekilde ekran görüntüsü mü alırsınız, nasıl kanıtlar ayarlarsınız ama şikayet dilekçenize EK olarak bu kanıtları ekleyin derim. Daha sonra adliye içerisinde bir takım yönlendirmeler ve prosedürler sonucu size bir dosya takip numarası vereceklerdir. Bundan sonrasında başvuruyu yapıp soruşturmayı uyap'tan dosya takip numarasıyla takip etmek kalacaktır. Dava açılırsa da çağırırlar zaten.
hocam kendi numarası üstüne açmış hesabı , kullandığı emaili de benim adımi kullanarak açmış , hesaba baktığımda numarasının sadece son 2 hanesi gözüküyor.

• Üzgün
Tepkiler: bt
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım