Ferhat Albayrak'ın Yeni Projesi "MİNOTO" Dijital Sıfır Araç Pazarı

Cenk

Galatasaray
Panpa puanı
31,066
Marka
Ford
Siteyi ben de begendim acikcasi. Bayilerin ellerinde ki sifir araclari ozellikleri ve fiyat bilgisiyle gormek, gerektiginde bayiyle iletisime gecilebilmesine imkan verilmesi oldukca hosuma gitti. Bayilerin ellerinde kalan uygun fiyatli sifir araclari arastirirken musterilerin cok isine yarayacaktir. Zamanla geliseceginin farkindayim ama simdilik soyle bir ustunkoru bakisla yapabilecegim tek elestiri bayi, otomobil markasi ve arac sayisi konusunda eksiklik mevcut. Daha fazla kitleye ulasildiginda bunlar da artacaktir.

sputnik

Panpa
Panpa puanı
8,704
Siteye daha yeni baktım, çok az marka ve bayisi var şimdilik. Fiyatlar şaka gibi. Dacialar için 100-115 binler, Egea için 140 binler havada uçuşuyor.
Şu fiyatlarla şunları almazdım, insanların arabalarını hor kullanmaları nedeniyle ikinci ele normalde soğuk bakan biriyim ama şu arabalara şu paralar verilmez bana göre. 1.5 dci Sandero'ya (115 bin) istedikleri parayla 2018 model 5-10 bin km yapmış 1.6 crdi DCT şanzıman Cerato, Elantra alıyorsun hatta üstüne para kalıyor. :)

facelift

Asfalt Kurutucu
Panpa puanı
147
Marka
BMW
Ülkede alınır araba olsaydı güzel bir uygulama olabilirdi

Berkin

Panpa
Yönetici
Webmaster
Panpa puanı
3,336
Marka
Honda
Piyasaya kötü vakitte girdiler, gerçekten kullanıcıların kullanabileceği yararlanabileceği bir site olabilirdi lakin ülkedeki fiyatlarda bu pek mümkün değil.