Fifili Fiesta :)

AlperBasdemir

Asfalt Kurutucu
18 Eki 2016
33
38
595
39
İstanbul
Merhabalar abilerim kardeşlerim:)

Aşağıda eşgali fotoğraflarla belirtilmiş olan, kendisinden genelde fifili diye bahsettiğim yaklaşık 2,5 senelik yol arkadaşım, ilk gözağrım, inci beyazı Fiestamı sizlerle de tanıştırmak istedim :)

Birlikteliğimiz boyunca ufak tefek elimizden geldiği kadar değişiklikler yaptık kendisinde. Sert süspansiyonları ve küçük küçük trim sesleri dışında kendisi ile bir sıkıntı yaşamadık çok şükür :)

Huzurlarınızda Fifili Fiesta :)

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Sert süspansiyon...
bende 2000 model Fiesta kullanıcıyım ve ön süspansiyon gayet iyiyken arka da resmen unutmuşlar, fakat bunun faydasını dar ve bol virajlı yollarda, 3 teker viraja girerken görüyorum :) ve kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum

AlperBasdemir

Asfalt Kurutucu
18 Eki 2016
33
38
595
39
İstanbul
Sert süspansiyon...
bende 2000 model Fiesta kullanıcıyım ve ön süspansiyon gayet iyiyken arka da resmen unutmuşlar, fakat bunun faydasını dar ve bol virajlı yollarda, 3 teker viraja girerken görüyorum :) ve kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum
,
Ön arka pek ayırt edemiyorum açıkcası:) Yol tutuşu konusunda diyecek yok ama benim gibi konfor seven birisi için değilmiş fiestalar onu anlamış olduk :)

ibrahimcan

Profesör
15 Eki 2016
68
132
1,060
Az kalsın benimdi bu fifili [emoji41]güle güle kullan abicim çok temiz bir aracın var[emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Farlarda tabanca efekti var mı ? Çok hoş görünüyorlarda. Herşey iyi de, sanki birşey eksik gibi geliyor gözüme, bulamadım ama.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım