Focus 2 yardım

Yusuf54

Düz Yol Gazcısı
24 Haz 2019
10
1
10
145
24
Marka
Opel
Bir iki aylık araba arayışımız son buldu forumda bi kaç konu açmıştım bazı araçlar için yardımcı olan arkadaslara oncelikle teşekkür ederim

Selamun aleyküm pazartesi focus 2 alıyorum 2006 1.6 115hp Ghia landirenzo lpgli station wagon 3.sahibinden 162 binde manuel

Aracın motoru gayet sessiz güzel çalışıyor ustamizda baktı araca pazartesi satışını aliyorum kafama bir kaç soru takıldı onları siz focus sahiplerine danışmak istiyorum

Bu subap yakma sorunlarını duydum focus 2 lerde suanki sahibi 2014 te km70000 binde taktirmis suan 162 binde arac kullanirken filan bi sorun farketmedim. Sizce sorun çıkarırmı nelere dikkat etmeliyim?
Yakıt olarak siz hangi yakıtı kullanıyorsunuz?

Birde aracı 20 km kullandım hararet tam ortada sabit kaldı normalmidir?
Başka kullanırken dikkat etmem gereken bisey varmıdır?

vaPMGO.jpg

Yusuf54

Düz Yol Gazcısı
24 Haz 2019
10
1
10
145
24
Marka
Opel
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun. Kitapçık sağlam kaldıysa siz de güneşten korursanız daha baya gider. Benim 26 yıllık arabamın kitapçığının büyük bölümü sağlam bi kısmı sıcaktan kendinden geçmiş. Mümkünse torpidoya falan bırakmayın ciddi ısınıyo orda yaz mevsiminde
Sağolun kitapçık gayet sağlam kendimde korumaya özen göstericem

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım