Focus RS hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Ben hyundai i10 arabami Otopark testini izledikten sonra almaya karar verdim. Tech turkey sitesinide otopark sayesinde 5 ay once ogrendim. Sebebide otoparkin forumu olmayisidi.
Tech turkeyde bir suru paylasim yaptim. Ama sonra bu olay patlak verdi. Site sahibi birilerinin doldurusu ile beni rs konusunda banladi. Benim ne emegimi dusunduler nede potansiyelimi gorduler. Oysaki tech turkiyeyi otopark kadar sahipleniyordum. Yazik oldu ...

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Bir gözüm burda, diğeri techturkeyde. Kıskançlıklar, gıybetler, şöförlük sorgulamalar, fotoğraf üzerinden yok kırmızı ışıkta geçti demeler. Ne gereği var arkadaş bu gereksiz gerginliğin ve eleştirinin? Madem beğenmiyorsun izleme, madem beğenmiyorsun daha iyisini yapın da ortada daha kaliteli işler görelim.

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Bir gözüm burda, diğeri techturkeyde. Kıskançlıklar, gıybetler, şöförlük sorgulamalar, fotoğraf üzerinden yok kırmızı ışıkta geçti demeler. Ne gereği var arkadaş bu gereksiz gerginliğin ve eleştirinin? Madem beğenmiyorsun izleme, madem beğenmiyorsun daha iyisini yapın da ortada daha kaliteli işler görelim.
Beğenmese izlemez. Ama kötülük bünyelerine işlemiş yapacak bir şey yok.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Aktif olarak takip ettiğim 2 tane forum var. Birisi burası, diğeri de techturkey. Ancak tt'de ne zaman otopark ismi geçse illaki 3-5 arkadaş bi karalama çabasına giriyor nedendir bilemem. Otopark ile ilgili eleştirilere cevap verenlerede linç kampanyası başlatıyorlar desek yeridir. Hatta @istanbul bu yüzden uzaklaştırıldı. Değişik insanlar. Bir şeye kafayı taktıkları zaman peşini bırakmıyorlar resmen.

emrcnd

Profesör
8 Eyl 2016
79
240
1,060
Herkes hata yapar çünkü insanız
Kaza anlık bir olay en iyi şoför bile kaza yapabilir yapar

Son düzenleme:

Tayfun.O

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
15
1
595
Bu kazaya çok üzüldüm kendi şahsi fikrim tabi ki. Böyle olması çok üzücü. Tabi böyle şeylerin olmasını ben bekliyordum turbo S den sonra ve şaşırmadım hiç . Bizim oralarda bir söz vardır bilirmisiniz bilmem ama yinede ben şuraya kondurayım.

(Argo/kufurlu icerik duzenlendi)
Vesselam...

Moderatör tarafında düzenlendi:

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,483
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Konunun tech'çiler VS otoparkçılar haline gelmesi yazık ve çocukça. Orada 3-5 adam var, sıkıntı oradan çıkıyor. Yoksa tech tarafının da belik de %90'ı otopark'ı takip ediyor. Sonuçta memlekette otomobillerle ilgili bir kaç belli mecra var, onları da rakip veya düşman görmek saçma olur.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Konunun tech'çiler VS otoparkçılar haline gelmesi yazık ve çocukça. Orada 3-5 adam var, sıkıntı oradan çıkıyor. Yoksa tech tarafının da belik de %90'ı otopark'ı takip ediyor. Sonuçta memlekette otomobillerle ilgili bir kaç belli mecra var, onları da rakip veya düşman görmek saçma olur.
Yaşin yaninda kuru da... Diye bosuna ddmiyorlar

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Buyuk gecmis olsun.inanilmaz uzuldum.sizlerin ne kadar güzel insanlar oldugunuzu biz cok iyi biliyoruz.kafaniza fazla takmayin.herseyi herkesten en iyi bildigini sanan %90 ı profesör olan bir vatandaş kitlemiz var.bizlerin üzerine düşen birsey varsa her daim yaninizdayiz.saygi ve sevgilerimle

gorkem26

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
13
11
595
Eskişehir
And abi öncelikle geçmiş olsun. Yazını okudum ve çok beğendim gerekli cevabı vermişssin ki otopark yaptığı yapacağı işlerle en büyük cevabı verecektir. Bir otopark takipçi olarak destekçinizim. Ben bir takipçi olalarak bu konu hakkında bilgisi olmayanlara buna rağmen konuşanlara paylaşıyorum onlara otopark ı sizleri anlatıyorum.Sizler benim gibi araba sevdalısı insana yeni bir bakış açısı ve arabaları daha iyi tanıma imkanı sundunuz inanıyorum ki benim gibi bir çok insan vardır.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Ya millet hersey bir yana. Sahsen ben focus RS den suphelenmeye başladim hani bu kacinci patlayan rs hos gerci diger patlayanlar genelde drift modda patladilar ama hani ben bazi ince ayarlarlarindan suphe etmeye basladim eksik oldugunu dusunuyorum

Rozoroz765

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
16
23
595
Söylenenleri okuyunca bir gülme geldi hafiften sonra sinir oldum :D takma kafana abi olur böyle şeyler, bunlar da yaptığınız işin tuzu biberi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım