Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben man ı bir türlü sevemedim benim için önemli olan aracın sesi bu yüzden daha çok daf in 1. Neslini tercih ediyorum (ek olarak volvo 1.nesil nesil ve actros 1.nesilde var) oyunun büyük modcularla beraber çalışması lazım iyi hoş oynuyoruzda belirli bir süre sonra tek düzen sıkmaya başlıyor
Evet gürül gürül çıkan motor sesini oyuncular daha çok seviyor. Mod olayına ben de katılıyorum ama kaliteli modlar lazım. Sonra oyuna yüklüyorsun tanımıyor, uyumsuz oluyor, belli müddet sonra save problemi çıkarıyor v.s bir ton uğraştırıyor.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Ets'ye fmax'ın gelmesi durumunda şu anki motor seçenekleri dışında gelir mi? 500hp oyunda yeterli olur mu bilmiyorum.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ets'ye fmax'ın gelmesi durumunda şu anki motor seçenekleri dışında gelir mi? 500hp oyunda yeterli olur mu bilmiyorum.
Oyuncuların beklentisine göre değişiyor açıkçası. Bana kalırsa 500-600 hp güç oyun için ideal. 750 hp'lik Volvo'yu alıyorum 40 ton yükle bile 150 görüyor, yokuşta zor bayılıyor öhh yani :D

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Evet gürül gürül çıkan motor sesini oyuncular daha çok seviyor. Mod olayına ben de katılıyorum ama kaliteli modlar lazım. Sonra oyuna yüklüyorsun tanımıyor, uyumsuz oluyor, belli müddet sonra save problemi çıkarıyor v.s bir ton uğraştırıyor.
Abi south region harita kodunu belki görmüşsündür bu kadar harika bir haritaya bakıyorsun sonra orijinal haritaya bakıyorsun oynama zevkin azaliyor

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi south region harita kodunu belki görmüşsündür bu kadar harika bir haritaya bakıyorsun sonra orijinal haritaya bakıyorsun oynama zevkin azaliyor
Gördüm, hatta bir ara o modu indireyim dedim ama teferruatı çok diye vazgeçtim. O zamanlar oyunda bulut kaydetme özelliği de yoktu gelmişim 110.seviyeye hiç macera aramadım save dosyam zarar görür diye. Bir kere bir mod yüzünden save dosyam yalan oluyordu az kalsın o günden beri temkinliyim.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Gördüm, hatta bir ara o modu indireyim dedim ama teferruatı çok diye vazgeçtim. O zamanlar oyunda bulut kaydetme özelliği de yoktu gelmişim 110.seviyeye hiç macera aramadım save dosyam zarar görür diye. Bir kere bir mod yüzünden save dosyam yalan oluyordu az kalsın o günden beri temkinliyim.
Aynen dikkat etmek lazım takip ettiğim yayıncılar (Hilmi şahin) kullanmadan pek denemiyorum

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Nerede paylaşacağımı bilemedim ama konuyla alakalı diye buraya atayım dedim. Ets'yi oynayanların bir çoğu Nazım Zeki'yi takip ediyordur. Geçenlerde yeni F Max'i test etmişti. Yakın zamanda da kendisine satın aldı. Kalbi temiz güzel bir insan. Tırları da çok sevdiğim için videoyu izlerken kendim satın almışım gibi sevindim, heyecanlandım diyebilirim. Allah kazasız, belasız sürüşler nasip etsin :)
bir de burada paylaşalım dursun :D

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Nazım çok efendi, naif, alçak gönüllü bir adam. Videolarını eskiden çok sık takip etmesem de, bir kaç videoda bile bu hissi yaşatıyor. Youtube'da Alican abinin çakması adam çok türedi, sürekli saçma sapan şive yapıp, alakasız alakasız bağırıp, komiklik yapmaya çalışıyor. Saçma sapan da bir çocuk kitlesi oluyor. Ama Nazım naifliği ile izlettirip, çok da bilgi veriyor.
F-Max'in tanıtımında çok yer aldı, herkesin eski Ford çekiciye karşı çok ön yargısı varken, ki haklılar, ön yargıları yıktı. Kendi takipçi kitlesi bile F-Max alması konusunda baskı yaptı, F-Max ile Nazım bağdaştı. Sonunda almasına kendim almış kadar sevindim.
Büyük ihtimalle Ford Türkiye de güzel bir indirim, takas avantajı da sağlayarak vermiştir. Araç da tüm opsiyonlarla nefis duruyor. Kazancı bol olsun, kazasız belasız kullansın. Her iki taraf için de faydalı bir alışveriş oldu bence. Win-Win :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım