Ford Sierra Drift Projesi / İPhone Parasına Araba Aldık !

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Herkese Merhabalar ,

Bu bölümde arkadaşım Can ile yeni aldığımız Ford Sierra 2.0 GLS'yi inceledik. Henüz Koltuk dışında stock olaran araça ilerde ne yapacağımızı konuştuk.

Araç hakkında sizin fikirleriniz nasıl ? Proje konusunda tavsiyelere açığız , Teşekkür ederim.

Not : bu projenin amacı ilerleyen süreçte profesyonel turnuvalara katılmaktır

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Herkese Merhabalar ,

Bu bölümde arkadaşım Can ile yeni aldığımız Ford Sierra 2.0 GLS'yi inceledik. Henüz Koltuk dışında stock olaran araça ilerde ne yapacağımızı konuştuk.

Araç hakkında sizin fikirleriniz nasıl ? Proje konusunda tavsiyelere açığız , Teşekkür ederim.

Not : bu projenin amacı ilerleyen süreçte profesyonel turnuvalara katılmaktır

Model neydi model? Enjeksiyonlu efi motor mu karbüratörlü taunus motoru mu acep? Videoyu izleyemedim bunlar söylendiyse affola
Benim naçizane tavsiyem orjinal ebat lastik ve kaynak kilit.

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Model neydi model? Enjeksiyonlu efi motor mu karbüratörlü taunus motoru mu acep? Videoyu izleyemedim bunlar söylendiyse affola
Benim naçizane tavsiyem orjinal ebat lastik ve kaynak kilit.
Videonun ilk 30 saniyesinde zaten sorunuzun cevabı var :) evet dif kaynaklacak teşekkürler

kankaytsn

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
10
12
595
Guzel proje Sinan abiyle ortak bir cekim olsa keske.

Moderatör tarafında düzenlendi:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım