Ford Sierra Drift Projesi / Yanlarken Motoru Kırdık / Projede ne kadar Harcadık?

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW

Herkese Merhablar,

Yaklaşık 1 sene önce ilk bölüm ile birçok üyeden beğeni alan düşük bütçeli drift arabası projemiz Ford Sierra 2.0 GLS, Part 2 ile karşınızdayım.

1 Yılık süreçte 2 kere motor ile yaşadımız sorunlardan ötürü videolar geçikti ve anca hazır hale geldi araç.

Bu süre zarfında araça neler ekledik veya değiştirdik:

-> Bucket seat

-> Replika Nardi Direksyon

-> Kaynak Dif

->Eibach Yay / Press

-> Susturcu iptali ile birlikte yeni son susturucu

Araç hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir ?

Eksik olarak göründüğünüz noktalar nelerdir ?

Teşekkürler.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Video keyifli olmuş, sonuna kadar zevkle izledim.Sokak jargonunu belli bir dozda kullanmak da bence hoş oluyor. hatatat

Motoru yersem demekki 4 bin girecekmiş onu da öğrenmiş oldum.:)Cesur görüntüler içinse tebrik ederim, inşallah bir sıkıntı olmaz.:)Seviyoruz aksiyonu :)

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Gordugum eksiklik olarak trafige acik alanda uygunsuz hareketlerden dolayi plaka sahibine sikayetle ceza gidebilir

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Gordugum eksiklik olarak trafige acik alanda uygunsuz hareketlerden dolayi plaka sahibine sikayetle ceza gidebilir

Pist için sponsorumuz olsa bizlerde piste çekmek isteriz, videoyu trafiğin yoğun olmadığı sanayi bölgesinde bir pazar akşamı çektik

kankaytsn

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
10
12
595
Starter pack drift car :) potansiyelli bi araç video guzel olmus. Bol yan devam:)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım