Forumdaki Akılalmaz Sorunlar!

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Başlık clickbait, ama ihtiyacımız var.

Bu gece 7 Kasım 2019 ve 8 Kasım 2019 akşamları forum bakıma girecek.

Sizlerden, forumda karşılaştığınız gerek İngilizce kalan yerler olur, gerek Türkçe hataları "sen gelecekti buraya ben bulamadı seni", her tarzdan karşılaştığınız hataları buradan iletebilirseniz bunları bakım kapsamında düzeltebildiğimiz kadar düzelteceğiz.

Şimdiden teşekkürler.
Berkin

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Bizim denk geldiğimiz;

1.) + ve - oy verme olan bölümlerde (İlan Alım-Satım & Sorunlar ve Çözümleri bölümü) birisi sizin oyunuza + veya - oy verince, cevabınızı en iyi cevap seçince bir bildirim geliyor. Oradaki Türkçe bozuk. O düzeltilecek.

2.) + ve - oy butonları küçük, büyütülecek.

3.) Gece modundaki forum logoları küçük. Düzeltilecek

4.) Site bazen Gateway hatası veriyor. Düzeltilecek

5.) Bazı yerlerde gereğinden fazla uzun cümle yazınca aktif üyeler javascript hatasından dolayı uçuyor. Düzeltilecek

akulkerberkay

Berkay Akülker
Profesör
9 Şub 2019
141
205
1,185
34
Kırklareli
Marka
Audi
İmzaya görsel eklemede de bir problem söz konusu olabilir mi ? Uzun süredir deniyorum eskiden koyduğum görsele dahi ulaşamıyorum.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Profil ayarlarından kapatmama rağmen hala bildirim geliyor mailime.
Profilden kapatmak yetmez, o zamana kadar kayit oldugunuz konulara ( mesaj yazdiginiz her konuya otomatik kayit olursunuz, taaa ki profilden kapatana kadar) mesaj geldikce mail gelmeye devam eder.

Forumda Bilgi Mesajlari kisminda mailleri kayit oldugunuz eski konular icin kapatmayi anlattik okuyabilirsiniz

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Konu yukarıya. Hata toplamaya devam ediyoruz gecelik küçük bakımlarla halledilecek.

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,355
7,196
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Mesaj yazarken taslak kaydedildi deniyor ama sayfa yenileyince bazen taslak olarak kaydedilen mesaj gözükmüyor silindi diye düşünüp tekrar yazınca gözükmeyen taslak mesajı da gidiyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım