Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
G22 kasa kodlu yeni BMW 4 Serisi resmi olarak dijital lansman ile tanıtıldı. Daha önce testte sızdırılan görsellerde gördüğümüz büyük böbrek ızgarası ile yeni 4 Serisi Coupe karşımızda!
G22 kasa kodlu yeni 4 Serisi Coupe’nin tasarımı BMW’nin 2019 yılında Frankfurt’ta tanıttığı konsept modeli Concept 4’ten geliyor. G20 kasa kodlu 3 Serisi ile kardeş olan 4 Serisi farklı bir dış tasarım ile geliyor. Oldukça dikkat çeken öz ızgarası ise yeni 4 Serisi’ni diğer BMW modellerinden ayırıyor.
bmw-4er-coupe-2020.jpg

Tasarımsal açıdan yeni BMW 4 Serisi Coupe oldukça güzel ve şık görünse de 3 Serisi ile tek benzer tarafı kapı kolları. Diğer taraftan kardeşi ile en çok benzerlik ise iç mekanda bulunuyor. Arka camları daha düz tasarlanan yeni 4 Serisi Coupe, G20 kasa kodlu 3 Serisi’ne göre 57 mm daha alçak bir tasarıma sahip. Ayrıca arka iz genişliği ise 3...

Okumaya devam et...

Moderatör tarafında düzenlendi:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
böbreğe bakınca aldı beni bi gülme

hem pejo daha iyi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
arda-turan-5-yil-evli-kalsin-zubuk-biyik-birakirim_1656578.jpgbmw-4er-coupe-2020-3.jpg

Bmw, zübük bıyık seviyorsa demek ki.. G22 ön ızgara diye aratmıyoruz, G22 zübük bıyık ızgara, hitler bıyık ızgara diye aratmak lazım internette. Böylesine güzel tasarımın içine etmek için parayla adam tutsalar aldığı paranın hakkını bu kadar iyi veremezdi.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
peugeot coupe en sevdiğim modellerindendi üretilemeyecek olmasına çok üzüldüm ama peugeot suvlarının tasarımları da bir o kadar iyi

• Haha
Tepkiler: Berkin
A

agar

Ziyaretçi
Greedent pokemon diye aratın bakalım.. Lan olm BMW niz var almansınız ama maalesef VW, Mercedes gibi kurumsal değil görece aile firması ve geleceği çok çok parlak değil bence..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım