G30 sızmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Şahsen dış ve iç tasarımını neden eleştirdiğimi anlatayım. Volvo yapmış S90'ı, Mercedes yapmış E Serisi'ni (Yine söylüyorum, E Serisi'ni Otopark kadar eleştiren olmadı, burdaki pek çok arkadaş tek teste bakıp da E'yi gömmesin lütfen) araçlarda bir duruş, ileriye doğru atılmış adım ve hatta risk söz konusu. S90'a binmedim ama E'ye bindiğin zaman o ekranlar bile bambaşka noktalara götürüyor olayı.
Örneğin E60 ilk çıktığında millet Chris Bangle'ı çok ciddi eleştirmişti, ancak E60 bugün bile kendine baktıran çok iyi bir tasarım olduğunu yıllar içinde kanıtladı. E39'a hiç girmiyorum bile. Yeni aracın tasarımı ilk bakışta risksiz, devrim yerine evrim niteliğine uygun bir model. Çirkin değil ama çok fazla "güvenli". İyi de sen BMW'sin arkadaş, tekniğine sürüşüne lafım olmaz ama baktığım zaman beni heyecanlandırmıyorsan, sürüden ayrılmıyorsan neye yarar senin BMW'liğin?

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Şahsen dış ve iç tasarımını neden eleştirdiğimi anlatayım. Volvo yapmış S90'ı, Mercedes yapmış E Serisi'ni (Yine söylüyorum, E Serisi'ni Otopark kadar eleştiren olmadı, burdaki pek çok arkadaş tek teste bakıp da E'yi gömmesin lütfen) araçlarda bir duruş, ileriye doğru atılmış adım ve hatta risk söz konusu. S90'a binmedim ama E'ye bindiğin zaman o ekranlar bile bambaşka noktalara götürüyor olayı.
Örneğin E60 ilk çıktığında millet Chris Bangle'ı çok ciddi eleştirmişti, ancak E60 bugün bile kendine baktıran çok iyi bir tasarım olduğunu yıllar içinde kanıtladı. E39'a hiç girmiyorum bile. Yeni aracın tasarımı ilk bakışta risksiz, devrim yerine evrim niteliğine uygun bir model. Çirkin değil ama çok fazla "güvenli". İyi de sen BMW'sin arkadaş, tekniğine sürüşüne lafım olmaz ama baktığım zaman beni heyecanlandırmıyorsan, sürüden ayrılmıyorsan neye yarar senin BMW'liğin?
E mi ileriye doğru atılmış adım? Evet, belki önceki modelinden değişik ama hem C'ye hem de S'e acayip benziyor, ki S serisi önceki kasasına benzer, C de yeni S serisine benzetilmiş bir araç. Kısacası alınan bir risk yok baktığın zaman.
Bir de fotoğraflardan görmekle yakından görmek apayrı konular. Her ne kadar çizgileri önceki modeline benzese de beni heyecanlandırdı açıkçası. Özellikle içinin kalite olarak birkaç basamak öteye gittiğini düşünüyorum.

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
Sırf anahtarı için bile alınır :D Umarım opsiyon değildir o anahtar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım