Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
l3bggb.png

Bknz:Stalker özentisi
Bizzat-i stalker :cool:

Fazla takılmayın yırtılırsınız :D

Herkesin peşindeyim denk gelmiş sadece :p

Lan dünden beri benim peşimdesin zaten farketmiyormuyum :D :D Baktın bi günde bişi bulamadın malzeme olacak dünkünü sürdün piyasaya baktın etki etmiyor uğraşacak bişiler arıyon :D :D

Siz bu yola baş koyduğunuzda biz 3ncü turu bindiriyorduk Kardeeşşşşşş

o değil bugün denizlideki alım satım sayfalarından birinde kırmızı bi şahin gördüm 98 modelmiş, günlük 50 liraya kiraya verilir diyo bende bizim arabayı kiraya vercem günlük 100 liradan. bi hafta vereyim şu vergileri çıkaralım :D

Haahhahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahhaahahhahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaahahhaahhahaahahahaahahahahahahahahahahahah

Beyler internetteki abuk sabuk modifiyeli arabaları değerinin altında alıp, stok hallerine çeviren bir galeri açmak isterdim. Hatta şöyle daily drive günlük, sorun çıkarmayan ucuz ve dayanıklı arabalar yapacam. Havacılıktaki gibi modernize edilebilir. Mesela, eski kasa bir e190 2,4 arabanın motorunu revizyondan gecirip içinin bulunmayan parçalarını, mesela yağ yakıt hız gösterge panosu gibi parçaları, dijital tablet ekran veya gps speedometre , lcd yol bilgisayarı gibi eklemeler yapmak istiyorum.
Modernize edilmiş, LPG yakıt ile çalışan eski stok atmosferik arabalar yapıp satsam tutarmı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...