Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cıddı anlamda ben umıdımı kaybedıyorum. su andakı arabamı sonucta ben bır kısmını versemde baba parası ıle aldım. bundanda gram hosnut degılım ama el mecbur ıhtıyac vardı oldukca aldık. sımdı hersey tamam ama ben gıdıpte aılemın elıne bakmak ıstemıyorum ama bakmak zorundayım . adam demezmı ulan sana kac sene daha bakcaz dıye.
Doğurmasaydınız dersin :D

valla ben istiyorum da tamirci epey uzakta her an her dk iş üstünde yanında olamayabilirim, bi de amcanın dediğine göre akşamları falan da çalışıyomuş 3ncü sanayiiye sürekli git gel biraz zor olabilir ama kaporta revizyonunda facebooktan canlı yayın yapacam :p

ne zamana sonuçlanacak biyopsi ?
Aslında bende çok isterim avrupa kasa küçük stoplu taunus alıp toplamayı falan ama şuanki öğrenci bütçesiyle yemez:D

Öyle düşünmeyiniz.Ailenize yük felan olmuyorsunuz emin olun.Benin oğlum olsa dünyaları harcar yine yeter demezdim.Cübbülüsü sağolsun derim. Özellikle erkekler baba olduktan sonra evlatlari için yaşar.

Son düzenleme:
cıddı anlamda ben umıdımı kaybedıyorum. su andakı arabamı sonucta ben bır kısmını versemde baba parası ıle aldım. bundanda gram hosnut degılım ama el mecbur ıhtıyac vardı oldukca aldık. sımdı hersey tamam ama ben gıdıpte aılemın elıne bakmak ıstemıyorum ama bakmak zorundayım . adam demezmı ulan sana kac sene daha bakcaz dıye.
aılem surıyelı degılkı planlamadan dogursun. adamlar 8 cocuk yapıyor ben tek cocugum kara kara dusunuyoruz . tabıkı yasantı aynı degıl ama o dogan cocukların gunahları neydı dıye gırersem ısın ıcınden cıkamam ben .

Ben de tek çocuğum. babamda işe başlayınca araba alacağım dediğinde al taunusu işte ya ne yapacaksın arabayı diyor ama ben üniversite hayatım boyunca da çalıştım. Esnaf çocuğuyum ben paranın değerini kıymetini biliyorum, az önce vag tartışmasında da biraz isyan ettim adamlar firmalar kendilerininmişçesine sahiplenip rakip arabalara sövüp sayıyorlar neyse konu o değil. Günümüz şartlarında günümüz iş imkanlarıyla asgari ücretlerle maaşlarla ve günümüz özel şirket patronlarıyla alnının akıyla çalışıp kazanan ve biriktiren o kadar az ki, istediğin eğitimi al hayaller uçsuz bucaksız, hayallere ulaşmak o kadar zor ki.....

Öyle düşünmeyiniz.Ailenize yük felan olmuyorsunuz emin olun.Benin oğlum olsa dünyaları harcar yine yeter demezdim.Cübbülüsü sağolsun derim. Özellikle erkekler baba olduktan sonra evlatlari için yaşar.
valla ben 27 olcam az kaldı ama yurtdısında 18 den sonra tekmeyı basarlar gıt hayatını ıdame ettır dıye. turkıyede boyle bır kanı var ben ona bakmak zorundayım dıye. halbukı tatıl koylerınde dıkkat edın yabancıların cocukları yemeklerını yer oturur sakınce turklerınkı annee anee dıye kosturur. bunu hıc anlamam

Abi sonuna kadar katılıyorum ama belli bir yaştan sonra insana koyuyor net söylüyorum bunu

valla ben 27 olcam az kaldı ama yurtdısında 18 den sonra tekmeyı basarlar gıt hayatını ıdame ettır dıye. turkıyede boyle bır kanı var ben ona bakmak zorundayım dıye. halbukı tatıl koylerınde dıkkat edın yabancıların cocukları yemeklerını yer oturur sakınce turklerınkı annee anee dıye kosturur. bunu hıc anlamam
Çünkü milletçe tüm duyguları Nirvanada yaşıyoruz

Güzel diyorsun da hocam, Avrupa'da 18'indeki biri hayatını idame ettirebiliyor çünkü başta ekonomik olmak üzere hayat şartları Türkiye ile kıyaslanamaz bile. Burası o kadar rahat olsun, burada 15'inde bile vururlar tekmeyi.

Güzel diyorsun da hocam, Avrupa'da 18'indeki biri hayatını idame ettirebiliyor çünkü başta ekonomik olmak üzere hayat şartları Türkiye ile kıyaslanamaz bile. Burası o kadar rahat olsun, burada 15'inde bile vururlar tekmeyi.

harbiden doğru, 18de rahat olsa burda yine bi cinslik yapıp zor zamanda hayata itiliriz :D

Bu kişiden kişiye,aileden aileye değişir.Yurt dışındada çocuklarına çok bağlı anne babalar var hatta abartiyorsun diyebilirsin ama genelde evleri müstakil büyük evler olduğu için çocukları evlendiğinde yine ailelerinin evinde yaşıyorlar.

ya benım su an butce kısmam lazım. yanı bır ust segmente veya farklı segment arayıslarım yok. c segmentı hep ıstıyorum bırde artık sonucta bu farklı bır hayat kurmak var ısın ucunda. ev fıyatlarıda malum butceyı sarmamak su otv ıle ımkansız
Hocam mazda 3 yokmu sende tamam ne güzel bakımını yap bi 5 sene daha bin..

harbiden doğru, 18de rahat olsa burda yine bi cinslik yapıp zor zamanda hayata itiliriz :D
Valla ben ortaokul bitip lise başlarken evden ayrıldım. Yaş 15 filandı işte. Yatılı okula gittiğim için ekonomik kaygılar olmuyordu. Yaşın getirdiği doğal zorlukları yaşadım, hatta üstüne iğrenç bir ortama düşmüştüm, 25 yaşındaki insana bile vuracak şartların üstesinden o yaşta gelebildim. Ama şu anda yaşım 32, baba ocağında oturuyorum. En başta ekonomik sebepler insanı bazı şeylere mecbur bırakıyor ülkemizde. Yoksa 18'inde de ayrılırsın, 15'inde de.

Valla ben ortaokul bitip lise başlarken evden ayrıldım. Yaş 15 filandı işte. Yatılı okula gittiğim için ekonomik kaygılar olmuyordu. Yaşın getirdiği doğal zorlukları yaşadım, hatta üstüne iğrenç bir ortama düşmüştüm, 25 yaşındaki insana bile vuracak şartların üstesinden o yaşta gelebildim. Ama şu anda yaşım 32, baba ocağında oturuyorum. En başta ekonomik sebepler insanı bazı şeylere mecbur bırakıyor ülkemizde. Yoksa 18'inde de ayrılırsın, 15'inde de.

aynen öyle abi.. Herşeyin başı para :)

Hocam mazda 3 yokmu sende tamam ne güzel bakımını yap bi 5 sene daha bin..
mazda 3 var hala ama ona emınımkı ıstesem 10 sene daha bınerım ama bahsetmek ıstedıgım bu degıl. benım kendımın ve aılemın her aılenın kendı ıcınde oldugu gıbı belırlı bır standardı var. ben ıstıyorumkı bır arabaya 10 seneye gelmeden degıstıreyım kı bunu herkes ıster. ama ıste yapamıyorum. yanı en azından hem evım olsun hem ıyı bır arabam olsun dıyecek kadar kendı kafamda bır butcem yok. belkıde ıstanbulda yasadıgım ıcındır ama ben 40 yasıma gelıp bır evım oldu sadece demek ıstemıyorum. yukarıda abılerım yazmıslar yurtdısında hayat daha kolay katılıyorum. hatunun aılesını ıkna etsem bır dakıka durmam. denızcıyım dunya vatandasıyım zaten banane. aılem gıt kurtar kendını dıyor ama mustakbel olanlardan kızımız olmadan asla dendıgı ıcın mecbur bu lanet ıstanbul yasamına katlanmak zorundayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...