Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lan evde para mı tutulur bankada tabi ahdhahsha
Para tutulur aslinda banka faiz falan vermiyor hani azicik veriyor.size ornekleyecem bir tecrubeli olarak musadenizle. Ornegin 2013 te araba alan biri su an karli satiyorsa bu kar degil zarar olur. Cunku karla satilan paraya su an o model alinamiyor bu enflasyon ve paranin degeri ile alakali. Bankalar diyorki paranizi gelin bize yatirin.500 milyara 3 e yakin para veriyorlar. Halbuki o paraya tanidigimiz erenkoy brandiumda ev aldi. 1.5 arti bir hemde delimisin vs dedik aradan 3 sene gecti neredeyse su an satilik icin arayan var fiyati 750 oldu. Ustelik kirasida 2 milyar. Bankada kalsa para curuyup giderdi yani saka yapiyorum akli olan buyuk miktari bankada tutmaz.

Okulda meslek tanıtım günleri var. İlk seansda makine mühendisliği seçmiştim. Tanıtacak dayı geldi. Ben direk bizim elemanlara bu dayı koreli hyundai över dedim. Valla fa öyle oldu adam korrli çıktı ve otomobil kısmında Hyundai'nin şasisi çok iyi çok hafif ve dayanıklı dedi ve kahkaha atmamak için kendimi zor tuttum. Hyundai ve hafif şasi :D:D:D.

Para tutulur aslinda banka faiz falan vermiyor hani azicik veriyor.size ornekleyecem bir tecrubeli olarak musadenizle. Ornegin 2013 te araba alan biri su an karli satiyorsa bu kar degil zarar olur. Cunku karla satilan paraya su an o model alinamiyor bu enflasyon ve paranin degeri ile alakali. Bankalar diyorki paranizi gelin bize yatirin.500 milyara 3 e yakin para veriyorlar. Halbuki o paraya tanidigimiz erenkoy brandiumda ev aldi. 1.5 arti bir hemde delimisin vs dedik aradan 3 sene gecti neredeyse su an satilik icin arayan var fiyati 750 oldu. Ustelik kirasida 2 milyar. Bankada kalsa para curuyup giderdi yani saka yapiyorum akli olan buyuk miktari bankada tutmaz.

+ rep

Kardrşim nasıl kahlaha attığımo bilmiyorim bu ne amk spor gazetesi aydhagdhagshahah o muzik ne ya hahdhahaah
154546_388740421219843_810934647_n.jpg

Aynen öyle ilk is yatırım olmali
Bu aralar degil kriz geldigini rahatlikla soyleyebilirim ev fiyatlarinda. Ozellikle anadolu yakasi goztepe erenkoy suadiye bostanci feneryolu kadikoy gibi semtlerde fiyatlar sisti. Ve alan yok. Bir eve fantezisine sorduk 4 arti 1 goztepede 1400 dediler pazarlik yaptik 1 100 e birakti. Bu fiyatlar dahada inecek cunku dolar dusmuyor. Millet bekliyor firma zarara giriyor. Yenilenmeye gidecek veya hazir yeni baslanmis olanlara girmek 1 sene sonraya mantikli. Unutacaksiniz 5 sene sonra altin degerinde olur zaten .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...